• USD 39.8
  • EUR 42.4
  • GBP 49.5
Спецпроєкти

Дата-оператор lifecell запускає новий мобільний додаток "lifecell Журнали" (ПРЕС-РЕЛІЗ)

Реклама на dsnews.ua
Дата-оператор lifecell розширює лінійку цифрових послуг і запускає сервіс "Журнали". Тепер популярні глянцеві журнали доступні в будь-якому місці і в будь-який час, свіжі випуски паперових версій — у вашому телефоні або планшеті

Дата-оператор lifecell запускає новий мобільний додаток "lifecell Журнали". Кращі журнали про моду, дітей, психології, автомобілях, економіці, бізнесі, хобі тепер доступні одночасно з виходом паперових версій або навіть раніше. Ви можете читати Elle, Marie Claire, CHIP, National Geographic, Playboy, "Автомир", Forbes Life, "Щасливі батьки" та інші популярні видання в будь-який зручний для вас час незалежно від місцезнаходження.

Інтернет-епоха змінює наш світ і звички - відтепер щоб почитати свіжий випуск улюблених журналів з ексклюзивними інтерв'ю, статей, фотосесіями, не потрібно купувати паперову версію. Екологічніше, зручніше і швидше читати і зберігати всі журнали в своєму мобільному пристрої, встановивши додаток "lifecell Журнали".

Щоб безкоштовно протестувати послугу протягом трьох днів, необхідно встановити додаток "lifecell Журнали" з App Store або Google Play і активувати сервіс. Плата за промо-період входить в абонентську плату тарифного плану lifecell, яким користується абонент. Для активації послуги необхідно відправити SMS-повідомлення з текстом "1" на короткий номер 227 або набрати USSD-команду *227# або зателефонувати на короткий номер 227. Після активації послуги абонент отримає код, який потрібно ввести в додатку.

Після закінчення безкоштовного періоду плата за користування сервісом становитиме 2,50 грн в день, включаючи податки. Більше інформації за посиланням: http://magazines.lifecell.ua/

При запуску нових діджитал-продуктів дата-оператор lifecell аналізує потреби своїх користувачів і пропонує відповідне рішення - цей підхід забезпечує успішність цифрових послуг оператора. "lifecell Журнали" стане вагомим доповненням до популярних сервісів, таких як месенджер BiP, музичне додаток fizy, хмарне сховище lifebox.

    Реклама на dsnews.ua