• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

EaseUS Data Recovery Wizard – інструмент який захистить ваші данні

Із розвитком комп’ютерних, а пізніше і мобільних технологій виникла загроза втрати данних. Кожна людина, що користується ПК, смартфоном чи іншими пристроями із можливістю збереження файлів ,стикалася з такой проблемой. Перебоі з електропостачанням вдома, неправильне перевстановлення ОС або банальний вірус, можуть привести до втрати важливої для вас інформації .Це може бути, що завгодно: відео, фото, переписка чи важливий документ

Реклама на dsnews.ua

Для виреішення даної проблеми відмінно підходить EaseUS Data Recovery Wizard. За допомогою даної утиліти можна відновити майже будь-які "втрачені" дані. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс із яким розбереться навіть невпевнений користувач ПК. Гарна оптимізація дозволяє запустити утиліту навіть на слабкому комп’ютері. Пошук даних проходить у 3 этапи. Вибір-сканування-відновлення. Встановлена програма займає близько 40Мб, завдяки чому не економить місце на вашому жорсткому диску, передає Depo.ua.

Завдяки тому що EaseUS працює із багатьма популярними файловими системами і «розуміє» близько 1000 різних форматів, проблем із сумісністю не буде на будь-якому пристрої. Із кожним оновлненням програма охоплює все більше існуючих розширень та іде в ногу з часом. Додаються нові можливості, такі як робота з архівами (ZIP, RAR, SIT, ISO и др.), електронною поштою (PST, DBX, EMLX).

Варто додати,що процес протікає у фоновому режимі, це суттево економить час і не відволікає вас від ваших справ. Завдяки невеликому використанню ресурсів EaseUS не навантажує систему пристрою. Це дозволяє провести сканування жорсткого диску об’ємом до 500ГБ впродовж 30 хвилин. Однак, швидкість роботи може змінюватись в залежності від вида накопичувача.

Та не варто забувати, що якою би чарівною не була програма, не завжди можна відновити втрачену інформацію. У разі, якщо, після зникнення, на жорсткий диск,USB-накопичувач, карту пам’яті була записана багата кількість нових даних, чудес очікувати не варто. Одначе часткового відновлення домогтися все таки можно. Тому важливо щоб такий додаток як EaseUS Data Recovery Wizard, завжди був під рукою.

Для того щоб подібних ситуації не виникало, ви можете одразу зберегти усі необхідні файли в зручному для вас місці. Для цього якнайкраще підійде EaseUS Data Recovery Wizard.Завдяки функціі зручного провідника,лише в кілька кліків ви зможете знайти та узабезпечити свої дані від втрати,випадкового видалення та інших неприємностей.

Програма поширюєтья двома способами. Перший варіант безкоштовний(Free),другий професійний (Pro).Для ознайомлення з основними функціями програми, відмінно, підійде безкоштовна версія. Різниця між виданнями Free та Pro лише в об’ємі даних які можно відновити. На даний момент версію Pro можна придбати усього за 69.95$.

Приєднуйся до багатомільйонної компанії користувачів EaseUS

    Реклама на dsnews.ua