• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

EX.UA продає свій домен за $1 млн

Реклама на dsnews.ua
Файлообмінник EX.UA, який припинив свою діяльність, оголосив про продаж домену за ціною $1 млн

Про це "ДС" повідомили в прес-службі компанії.

"Щоб завершити будь-які спекуляції навколо Ex.ua про можливе "закордонному" майбутньому ресурсу повідомляємо: найдорожчий домен UANET продається. Ціна домену EX.UA - $1 млн", - заявили в прес-службі.

Як повідомляється, 100% виручених коштів будуть витрачені на термінові і невідкладні дитячі операції.

"Ми сподіваємося, що користувачі EX.UA підтримають це рішення. За контролем цільового використання грошей від реалізації домену буде стежити відома міжнародна аудиторська компанія. У разі відсутності попиту на заявлену вартість домен EX.UA залишиться в пам'яті і легендах українського Інтернету.)", - йдеться в заяві.

Як повідомляла "ДС", 16 листопада популярний сервіс обміну та зберігання інформації EX.UA прийняв рішення припинити роботу.

За словами Артема Афяна, керуючого партнера юридичної компанії "Юскутум", яка представляє юридичні інтереси файлообмінника, власники сайту прийняли рішення закрити його, оскільки зрозуміли, у якому напрямку розвивається ситуація в країні після вилучення 15 листопада поліцією серверів онлайн-ресурсу fs.to. Друга причина припинення діяльності ex.ua - невиправдане посилення українського законодавства.

    Реклама на dsnews.ua