• USD 27.3
  • EUR 32.6
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Google похвалилася "найбільшим редізайном серед всіх операційних систем" у новій Android

Компания Google під час конференцї Google I/O представила нову операційну систему Android 12

Логотип Android 12
Логотип Android 12 / Фото з соцмереж
Реклама на dsnews.ua

Нова ОС вносить великі зміни дизайну, передає "ДС" з посиланням на TJournal.

Google представила нову дизайнерську мову Material Design — вона отримала назву Material You, що переглядає інтерфейс по всій системі.

Google зазначає, що Android 12 стала "найбільшою зміною дизайну за останні роки". Особливо відзначається автоматичне створення нової колірної схеми при зміні шпалер, першими цю функцію отримають смартфони Google Pixel.

Були перероблені швидкі налаштування, в тому числі був доданий значок Google Pay і елементи управління розумним будинком.

Окрему увагу приділили безпеці. В системі зʼявилася Privacy Dashboard — панель, де можна подивитися які дозволи отримали додатки, і коли.

Також Android 12 підсвічуватиметься в правому куті, якщо використовуватиметься камера або мікрофон. Видані дозволи можна легко скасувати через швидкі налаштування, не залишаючи поточного екрану.

Крім того, в Android 12 зʼявилася підтримка функції Digital Car Key — цифрових ключів для автомобіля. Користувачі зможуть автоматично відкривати і замикати автомобіль за допомогою смартфона. Восени функція стане доступна на смартфонах Pixel і деяких моделях Samsung Galaxy. Спочатку вона буде працювати тільки з автомобілями BMW.

Розробники зазначають, що смартфони на базі Android 12 зможуть працювати швидше, а час автономної роботи у них збільшиться, завдяки оптимізації використання CPU.

Google також оголосила про вихід першої публічної бета-версії — Android 12 Beta 1. Вона доступна для смартфонів серії Pixel, починаючи з моделі Pixel 3, а також для обраних моделей Asus, OnePlus, OPPO, Realme, Sharp, Techno, TCL, Vivo, Xiaomi і ZTE.

Нагадаємо, влітку 2018 року повідомлялося, що корпорація Google вже протягом кількох років у напівтаємному режимі розробляє нову операційну систему Fuchsia. За цими даними, розробники Google сподіваються замінити нею всі існуючі операційні системи на базі Android для мобільних пристроїв і компʼютерів.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua