• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Mastercard запускає штучний інтелект у своїй глобальній мережі

Реклама на dsnews.ua
Mastercard запускає Decision Intelligence, комплексний сервіс для прийняття рішень і виявлення шахрайства

Сервіс використовує технологію штучного інтелекту для того, щоб допомогти фінансовим інститутам підвищити точність дозволів для справжніх (немошеннических) транзакцій в режимі реального часу і зменшити кількість помилкових відмов. Вперше штучний інтелект використовується безпосередньо в мережі Mastercard на глобальному рівні, повідомили "ДС" в прес-службі компанії.

Сучасні продукти більш орієнтовані на оцінку ризиків і працюють у межах обумовлених правил. Але Decision Intelligence застосовує радикально новий підхід: отримує набагато більше інформації шляхом оцінки і навчання кожної транзакції. Завдяки отриманій інформації емітент картки може застосувати штучний інтелект до кожної наступної операції.

"Ми долаємо основну проблему споживачів, викликану помилковим відмовою в транзакції при покупці, - каже Аджай Бали, президент департаменту ризиків і безпеки Mastercard.-Використовуючи технологію штучного інтелекту в нашій світової мережі, ми допомагаємо фінансовим інститутам і торговцям поліпшити показники підтвердження транзакцій і, відповідно, поліпшити досвід покупок для споживачів".

Протягом останніх декількох років галузь зосереджувалася на захист платежів та боротьби з шахрайством. Саме тому досягнення правильного балансу між підтвердженням транзакцій і боротьбою з шахрайством важливо. Тільки в США сума помилкових відмов перевищує суму втрат від цього шахрайства з платіжними картками в 13 разів. Застосування штучного інтелекту для оцінки рішень є новим кроком до подолання проблеми.

Використання штучного інтелекту в мережі Mastercard забезпечить кращу оцінку потенційного шахрайства для кожної транзакції. Ця нова функціональність підвищить точність погоджень немошеннических операцій та зменшить кількість помилкових відхилень в режимі реального часу. Торговці можуть використовувати цю інформацію, щоб реагувати на потенційні проблеми набагато швидше, знижуючи експлуатаційні витрати, такі як зворотні платежі.

Ця технологія є ключовою особливістю розширеної платформи Enhanced World Elite і підтримує всі бренди та продукти Mastercard на всіх ринках.

    Реклама на dsnews.ua