• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

По дорозі зі Львова знову замерз швидкісний поїзд (оновлено)

Реклама на dsnews.ua
Пасажири скаржаться на холод у вагонах

У русі поїзда "Інтерсіті+" №744 сполученням Львів - Київ, сьогодні, 4 січня, стався збій. Про це, як передає "ДС" з посиланням на канал "112 Україна", повідомляє прес-служба "Укрзалізниці".

"Сьогодні о 7:32 поїзд "Інтерсіті+" №744 сполученням Львів - Київ здійснив вимушену зупинку на станції Рудня-Почаївська. Зупинка поїзда сталася з технічних причин, а саме, внаслідок дії низьких температур на систему харчування поїзда. Опалення у вагонах не припинявся", - йдеться в повідомленні. Рейс обслуговував вітчизняний складу Екр-1 «Тарпан».

В 8:02 за допомогою допоміжного локомотива рух потягів відновили. В 8:12 з Києва назустріч був спрямований електропоїзд Hyundai HRCS-002, на який пасажирів пересадили.

Разом з тим люди на офіційному сайті "Інтерсіті" скаржаться на холод у вагонах. Також повідомляється, що пасажирів не поінформували про причини вимушеної зупинки.

Нагадаємо, що швидкісні потяги за час експлуатації в Україні неодноразово ламалися в дорозі. В лютому 2014 р. їх експлуатацію тимчасово призупинили для комплексного обстеження та модернізації. Рух Hyundai почали поетапно відновлювати в квітні 2014 р.

Читайте також:

Як раніше повідомляла "ДС", морози в Україні піде на спад з вівторка, 5 січня.

    Реклама на dsnews.ua