• USD 28.3
  • EUR 33.5
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Українцям за використання "ВКонтакте" пригрозили поліцією і постановкою на облік

Реклама на dsnews.ua

Людей, які використовують російську соціальну мережу "ВКонтакте", будуть ставити на облік і в разі продовження поширення забороненого російського контенту в Україні вони матимуть справу з Національною поліцією

Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данилов 25 вересня під час онлайн-конференції "Цифрова трансформація держави: перспективи і ризики кібербезпеки", передає "ДС".

"Це їх (користувачів — ред.) також відповідальність. Справа в тому, що зараз та система, яка починає працювати, дозволить нам мати інформацію про тих користувачів, які використовують цю соцмережу. Вони всі будуть на обліку. Якщо вони далі будуть поширювати російський контент в Україні, то вони будуть мати проблеми з Нацполіціей", — сказав він.

Також, за словами Данилова, РНБО та інші державні органи спільно з міжнародними партнерами планують найближчим часом повністю закрити доступ до "ВКонтакте" в Україні.

Нагадаємо, на початку вересня "Вконтакте" повідомила про обхід блокування в Україні. Міністр культури і інформаційної політики Олександр Ткаченко доручив "зайнятися соцмережею". У свою чергу в РНБО заявили, що мобільний додаток "ВКонтакте" збирає дані українців.

У РНБО заявили, що українські фахівці з кібербезпеки взаємодіють з міжнародними колегами для вироблення заходів по блокуванню "ВКонтакте" на території України.

    Реклама на dsnews.ua