• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Українські IT-шники поборються на чемпіонаті за можливість поїхати на навчання в Кремнієву долину

28-29 листопада відбудеться фінал найбільшого в Європі IT-чемпіонату DEV Challenge 17, який проходить за підтримки Міністерства цифровий трансформації України

IT-чемпіонат DEV Challenge 17
IT-чемпіонат DEV Challenge 17
Реклама на dsnews.ua

У змаганнях взяло участь понад 1000 фахівців, а до фіналу вийшло понад 150 учасників. Протягом 8 годин вони будуть виконувати різні завдання, за результатами яких будуть обрані переможці, інформує "ДС".

Серед суддів чемпіонату — топові фахівці, що працюють в Facebook (London, San Francisco), Tinder, Grammarly та інших провідних компаніях світу. Щоб не піддавати учасників небезпеки, сімнадцятий DEV Challenge проходить в онлайн-форматі. 29 листопада буде визначено переможців і відбудеться церемонія нагородження.

Цього разу вперше в Україні проходили змагання в категорії Cinema Tech. Завдання напрямки — розробка нових рішень для популяризації українського та україномовного контенту. Для переможців в цій категорії, після того, як завершиться карантин, буде організований 7-денний навчальний тур в Кремнієву долину. Там вони зустрінуться з фахівцями Google, Facebook, Twitter та інших провідних IT-компаній.

"Я радий, що українські фахівці можуть брати участь в таких чемпіонатах, як DEV Challenge. Адже він допомагає підвищувати професіоналізм і обмінюватися досвідом, а високий рівень айтішників сприяє швидкому зростанню всього українського IT-сектора. Зокрема, в цей раз вперше в Україні проходили змагання в категорії Cinema Tech. Звичайно, в цьому сегменті вже є відомі авторитети, такі як Netflix, Amazon Prime, Apple TV + і ін. Але я впевнений, що ми також маємо величезний потенціал, і в майбутньому українці зможуть створити власну стріміноговую платформу високого рівня ", — зазначив заступник міністра цифровий трансформації з питань розвитку IT Олександр Борняков.

    Реклама на dsnews.ua