• USD 40.1
  • EUR 43.5
  • GBP 51
Спецпроєкти

Українцям офіційно дозволили дзвонити по iPhone 7

Реклама на dsnews.ua
Національна комісія, що здійснює держрегулювання у сфері зв'язку та інформатизації внесла смартфони iPhone 7 і iPhone 7+ до реєстру радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, дозволивши, таким чином, їх використання в Україні

Про це "ДС" повідомили у прес-службі НКРЗІ.

"НКРЗІ прийняла рішення внести до Реєстру РЕЗ (радіоелектронних засобів) і ІП (старанні виробництв) інформацію про 44 нових типах обладнання, а саме: двадцять сім типів радіообладнання систем стільникового рухомого радіозв'язку, в тому числі останні моделі радіотелефонів систем стільникового зв'язку iPhone 7 і iPhone 7 Plus", - йдеться в повідомленні Нацкомісії, за підсумками сьогоднішнього засідання.

Внесення пристроїв до реєстру означає, що смартфони можуть використовуватися на території України в смугах радіочастот загального користування.

Як повідомляла "ДС", 27 вересня голова Державної фіскальної служби Роман Насиров заявив, що всі власники телефонів iPhone 7 є злочинцями, оскільки телефони завезені в Україну нелегально.

Новинка від Apple може офіційно з'явитися в Україні в середині жовтня, а прогнозована ціна на iPhone 7 складе 25 999 гривень.

    Реклама на dsnews.ua