• USD 28.6
  • EUR 34.2
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

УкрАВТО озвучить у грудні ім'я нового автобренда в своєму портфелі

Корпорація УкрАВТО анонсувала підписання контракту на дистрибуцію ще одного популярного автомобільного бренду

Реклама на dsnews.ua

У компанії не розголошують ім'я партнерської марки авто, однак обіцяють, що нова дилерська мережа відповідатиме високим стандартам якості обслуговування.

За інформацією в ЗМІ, «УкрАВТО» планує продавати автомобілі середньої цінової категорії від відомого азіатського виробника з перевіреною українськими водіями якістю.

«Наша впевненість в успіху нового проєкту підкріплену вже наявним позитивним досвідом експлуатації автомобілів цього бренду тисячами власників в Україні. Незабаром ми повідомимо подробиці і оголосимо конкурс на посередництво для формування сервісно-збутової мережі, що покриває всю Україну», — зазначив заступник голови правління корпорації УкрАВТО Вахтанг Васадзе.

УкрАВТО має мережу власних сервісних центрів по всій території України. Це дозволить вивести популярність марки на новий рівень.

УкрАВТО — найбільший вітчизняний виробник автомобілів, що володіє потужностями для повного циклу виробництва; офіційний імпортер і дистриб'ютор автомобілів більш аніж 15 брендів; постачальник сервісних послуг і виробник запасних частин і аксесуарів із найбільшою власною мережею сервісних і дилерських центрів в Україні.

    Реклама на dsnews.ua