• USD 27.1
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

AB InBev Efes застосовує в системі комплаєнсу штучний інтелект і нейромережі

Для мінімізації правових і репутаційних ризиків компанія AB InBev Efes застосовує в комплаєнс-системі штучний інтелект і нейромережі. Про це повідомив в.о. генерального директора AB InBev Efes Україна Денис Хренов під час панельної дискусії "Законодавчі стимули для доброчесного бізнесу"

Реклама на dsnews.ua

У дискусії взяли участь представники міжнародних компаній, Державної служби України з питань праці та народні депутати, які обговорили очікування бізнесу від держави та можливі ризики для доброчесних гравців ринку. Захід організувала Всеукраїнська мережа доброчесності та комплаєнсу (UNIC) в рамках Місяця ділової доброчесності 2021 "Compliance 3.0".  

Денис Хренов розповів про особливості розвитку комплаєнс-контролю в компанії та окреслив важливі передумови, що стимулювали би відповідальне ведення бізнесу в Україні. "Для нас комплаєнс – невід’ємна частина бізнесу. Як окрема функція він активно розвивається у компанії понад 10 років. І на сьогодні ми використовуємо навіть штучний інтелект та нейромережі для того, щоб відслідковувати сумнівні операції у компанії. У комплаєнс вкладаємо багато сил, енергії, коштів, запроваджуючи найновітніші інструменти і теоретичні знання з усього світу. Обмінюємося практиками з різними країнами, переймаємо їхній досвід", – наголосив він.  

AB InBev одна з перших у секторі Consumer Package Goods почала розвивати систему штучного інтелекту в комплаєнсі. У першу чергу, це мінімізує ризик людської помилки при проведенні аналізу ступеня ризику того чи іншого процесу. А також істотно підвищує швидкість виявлення ризиків, що дозволяє зберігати високий рівень безпеки для компанії та її співробітників. 

У компанії вже автоматизовані процеси прийняття заяв про порушення, проведення дью ділідженс, схвалення і контролю дарування від імені компанії, обліку й оформлення дозвільної документації, дотримання санкцій, відстеження виконання KPI відділом етики та комплаєнсу. 

Також AB InBev Efes автоматизувала рутинні процеси розрахунку та сплати податків, завдяки впровадженню системи RoboTax, і низку інших процесів у різних департаментах: логістиці, фінансах тощо. 

"Як компанія, що здійснює свою діяльність прозоро та відповідально, AB InBev Efes Україна прагне створити середовище, в якому доброчесних компаній буде більше. Ми відкриті до будь-якої співпраці з держорганами, громадськими організаціями та будь-якими суб’єктами щодо розбудови доброчесності і боротьби з корупцією в Україні", – наголосив Денис Хренов. 

Нагадаємо, раніше очільниця відділу з правових питань комерційних функцій компанії AB InBev Efes Україна Ольга Романова взяла участь у панельній дискусії: "Антимонопольний комплаєнс, з чим його їдять" в рамках Місяця ділової доброчесності 2021 "Compliance 3.0", який проводить Всеукраїнська мережа доброчесності та комплаєнсу (UNIC).

    Реклама на dsnews.ua