• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Білборди в Запоріжжі — інвестиція в розвиток вашого бренду

Реклама на dsnews.ua

Яким би унікальним і затребуваним був продукт або послуга, домогтися високого прибутку без розміщення реклами не вдасться. Успішний бізнес будується на постійному просуванні. І значущу роль в цьому процесі відіграє зовнішня реклама. Класичні білборди, привабливі сітілайти, помітні з великої відстані брандмауери — всі ці рекламні носії не тільки просувають товари і послуги, але і підвищують лояльність аудиторії до бренду

Замовити білборди в Запоріжжі або одному з 800 населених пунктів України ви можете в IDMedia.

Реклама на білбордах в Запоріжжі, 5 фактів які потрібно знати про IDMedia

У питанні розвитку бізнесу завжди хочеться довіряти виконання робіт справжнім експертам. Такими і є співробітники рекламного агентства АйДіМедіа. Вони щодня вдосконалюють процес розміщення зовнішньої реклами. Також це відбувається внаслідок наступних переваг компанії:

1. 100% покриття (ви зможете орендувати білборд або сітілайт в будь-якому місті України);

2. Більше 10-ти років досвіду роботи (професійна команда агентства знає, як зробити просування максимально результативним);

3. Онлайн робота (замовити послуги АйДіМедіа можна віддалено);

4. Комплексність (рекламне агентство бере на себе всі етапи роботи: від підготовки макетів до друку до моніторингу їх стану після розміщення);

5. Вигідна ціна (вартість оренди зовнішньої реклами стартує від 1500 грн. Що робить цей канал комунікації одним з найвигідніших).

Надійність компанії підтверджується її багаторазовими перемогами в номінаціях «Лідер галузі» та «Компанія року» (2016 2017, 2019 і 2020 року) у всеукраїнському бізнес рейтингу.

Оренда білбордів в Запоріжжі, з чого почати?

Зовнішня реклама від IDMedia — це інструмент, який здатний безпосередньо впливати на численну аудиторію. З його допомогою можна анонсувати на ринку новий продукт, розширити клієнтську базу, «переманити» покупців конкурента або сформувати потрібне ставлення споживачів до бренду. Від кінцевої завдання залежатимуть:

  • Дизайн макета (колірна гамма, сюжет, текстовий супровід);
  • Схема розміщення постерів (магістральна, тотальна, мережева);
  • Кількість орендованих щитів;
  • Тип рекламних носіїв (бігборди, сітілайти, беклайти).

Самостійно розробляти макет для величезного банера або шукати вільні щити вам не доведеться. Така робота виконується співробітниками рекламного агентства. Більш того, через сайт АйДіМедіа ви можете орендувати будь-який щит для наружки віддалено, попередньо вивчивши доступні варіанти (опис, характеристики, фото).

Замовити білборд в Запоріжжі просто

Якщо ви хочете залучити нову аудиторію, підвищити впізнаваність марки і поліпшити прибуток компанії — скористайтеся зовнішнім просуванням. Такий формат розміщення позитивно сприймається споживачами, вказуючи їм на гідний рівень бренду.

Замовити розміщення зовнішньої реклами можна на сайті АйДіМедіа. Просто виберіть потрібний регіон, тип щитів і ознайомтеся з доступними пропозиціями. Звернутися за допомогою ви завжди можете до оператора агентства по телефону (044) 466 53 55. Менеджер проконсультує вас і відповість на питання "скільки коштує білборд в Запоріжжі?", "Які поверхні краще орендувати, а які не варто?" і по будь-якім іншим питанням, які виникнуть в процесі роботи.

    Реклама на dsnews.ua