• USD 28.2
  • EUR 33.1
  • GBP 36.1
Спецпроєкти

Букет квітів від Dicentra - подарунок, який завжди під рукою

Загальновідомий тост з нестаріючого фільму "Кавказька полонянка" напевно памʼятають усі. Він уже давно став крилатою фразою: "Так випʼємо ж за те, щоб наші бажання співпадали з нашими можливостями!"

Реклама на dsnews.ua

Ця влучна фраза цілком застосовна до пошуку подарунка до свята. І її цілком можна реалізувати, завдяки послугам і асортименту флористичного салону "Діцентра". Отже, якщо вам потрібні гарні та стильні квіти, букети, повітряні кульки або солодощі — їх можна замовити онлайн на сайті цього спеціалізованого інтернет-магазину.

На вибір букета і оформлення замовлення потрібно витратити всього кілька хвилин. В каталозі готових композицій представлена ​​величезна кількість варіантів на будь-яку суму від 250 грн. Тобто навіть найскромніші бажання неодмінно співпадуть з можливостями! Крім того, курʼєрська служба Dicentra доставляє квіткові подарунки 24/7, тому зробити приємне близьким і коханим людям можна в будь-який час.  

Чому зручно замовляти букети квітів online

Робота online-сервісів істотно розширює можливості покупців з різним рівнем достатку. Також оформлення покупки в інтернеті можна зробити, перебуваючи в будь-якому місці. Якщо ви завантажені роботою і не можете бути присутнім на святі, якщо ви перебуваєте за тисячі кілометрів від винуватця торжества — це ж не привід залишити його без подарунка, чи не так?

Щоб купити красиві квіти:

  • не потрібно нікуди їхати за ними на інший кінець міста, нервово долаючи пробки;
  • немає необхідності пробиратися крізь натовпи в метро, побудувавши в смартфоні навіть найкоротший маршрут до найближчого квіткового магазину;
  • навіть зовсім не обовʼязково дзвонити менеджерам інтернет-магазину по телефону і пояснювати, що вам потрібно.

Оформити заявку можна зі свого смартфона або планшета, з ноутбука або домашнього компʼютера, просто відкривши сайт магазину "Діцентра". Інтернет в цьому випадку — ідеальний помічник! Доставку квітів тут здійснюють цілодобово, тому у вас є можливість не тільки вибрати найкрасивіший букет з числа запропонованих, але і вручити його за допомогою курʼєра в найзручніший для одержувача час. Та й приємні сюрпризи ніхто не відміняв!

Тож якщо ви хочете ефектно і незвично привітати іменинника, бажаєте продемонструвати вдячність, виразити добре ставлення або симпатію, флористичний салон "Діцентра" чекає ваших заявок. Ну і зрозуміло розкішний букет квітів допоможе вам без зайвих слів розповісти обʼєкту вашої любові про найсвітліші  почуття та серйозні наміри!

    Реклама на dsnews.ua