• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Швидке вирішення фінансових проблем або як отримати кредит без відмови

Непередбачені ситуації, коли терміново потрібні гроші, трапляються у всіх. Хороший варіант — позичити у друзів або знайомих, тільки от не всі будуть готові Вам дати гроші в борг. Пошук вирішення виниклого фінансового питання часто призводить до оформлення позики

Реклама на dsnews.ua

Коли Ви опиняєтесь в екстремальних умовах, Ви рідко звертаєте увагу на умови кредитування. Найчастіше, щоб швидко отримати гроші, Ви берете їх у того, хто перший запропонує. Однак, дізнатися потім, що Ви вибрали не найвигідніший варіант і надмірно переплатили — дуже прикро, особливо, якщо ви мали можливість взяти кредит під заставу нерухомості в Києві під 1,5% на більш лояльних умовах.

Саме тому так важливо ознайомитися з інформацією щодо кредитних організацій зараз, не чекаючи виникнення тимчасових фінансових труднощів.

Вигідний небанківський позику

Де отримати кредит під заставу нерухомості в Києві під 1,5% на місяць? Рекомендуємо розглянути пропозицію компанії "Кредит 112". Спираючись на 15-річний досвід у сфері кредитування, компанія пропонує зручні умови для видачі позик усім повнолітнім громадянам України.

Тепер немає необхідності збирати безліч довідок і документів, необхідних для отримання банківської позики. Всі фінансові питання стало вирішувати значно легше і швидше. Справа в тому, що в компанії "Кредит 112" можна отримати кредит під заставу нерухомості в Києві під 1,5% без надання довідки про доходи навіть у день звернення. Крім того, Ви можете мати зіпсовану банківську кредитну історію, але при цьому отримати позику в цій компанії. Це повʼязано з тим, що компанія самостійно приймає рішення про видачу кредиту і не враховує при цьому кредитну історію позичальника.

На яких умовах кредитує компанія "Кредит 112"

Умови видачі заставного позики під 1,5% щомісяця підійдуть багатьом:

  • обʼєкт застави оцінюється експертом компанії і, відповідно до складеної оцінки, видається кредит на суму до 80% від ринкової вартості застави (до 30 млн грн.);
  • кредит видається готівкою відразу після підписання договору;
  • термін кредитування може скласти до 120 місяців, але повернути гроші Ви можете і значно раніше, якщо буде надана така можливість — штрафи за дострокове погашення не передбачені.

Закласти можна не тільки квартиру або будинок, але й комерційну нерухомість або земельну ділянку. При цьому земля повинна знаходитися в Києві або в 15 км навколо нього. Для житлових приміщень, а також складів, офісів, виробничих цехів такі вимоги не виставляються.

Оформлення позики

Ви вже готові взяти кредит під заставу нерухомості в Києві під 1,5% в компанії "Кредит 112", але не хочете приїжджати для цього до Києва? У Вас є можливість оформити позику на місці. Наші представники працюють в багатьох великих містах України. Ви можете звернутися до нас за фінансовою допомогою, незважаючи на те, що проживаєте у Львові, Одесі, Чернівцях, Ужгороді або іншому місті України.

Подати заявку на кредитування можна на сайті компанії, по телефону або в офісі в Києві. Запит буде розглянуто протягом 10 хвилин, а гроші Ви зможете отримати через 1-2 години після підписання заставного договору у нотаріуса.

Швидкість — це перевага "Кредит 112". Не затягуйте і Ви з вирішенням фінансових питань!

    Реклама на dsnews.ua