• USD 26.8
  • EUR 31.9
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

"Датагруп" побудувала корпоративну мережу для мережі АЗС SUNOIL

"Датагруп" реалізувала проєкт із побудови єдиної корпоративної мережі для національної мережі АЗС SUNOIL. Наразі автозаправні станції мережі представлені в Київській, Сумській, Одеській, Закарпатській, Дніпропетровській, Хмельницькій, Миколаївській, Херсонській та Харківській областях України. У межах проєкту технічні фахівці "Датагруп" підключили до високоякісного швидкісного інтернету 124 АЗС SUNOIL протягом трьох місяців

Реклама на dsnews.ua

"Для "Датагруп" це далеко не перший проєкт із підключення більше сотні точок доступу до мережі Інтернет у регіонах України з використанням різних технологій: наземних каналів, радіо та супутника. Для клієнта важливим є те, що всі послуги надходять з одних рук із дотриманням високих стандартів. Йдеться про доступ до інтернету в будь-якому куточку країни, про єдиний рівень SLA та гарантії швидкого реагування на несправності, а також оперативне їх усунення. Ми дійсно пишаємося, що є компанією № 1 в Україні, яка може реалізовувати проєкти подібного рівня і складності. І це реальний привід для гордості, тому що іншу таку компанію, яка здатна реалізовувати проєкти в такі терміни й за такими умовами, знайти буде непросто", – коментує Ірина Близнюк, директор департаменту корпоративних продажів "Датагруп.

"Ми завжди прагнемо забезпечувати наших клієнтів не тільки якісним пальним за доступною ціною, але й високим рівнем сервісу, щоб кожен із них відчував себе комфортно в дорозі на наших АЗС. Національна мережа автозаправних станцій SUNOIL добре зарекомендувала себе в економ-сегменті та впевнено утримує свої позиції. Наприкінці квітня у нас також стартував масштабний проєкт із ребрендингу мережі, оскільки ми прагнемо привести всю мережу до єдиних високих стандартів обслуговування та спрямовуємо всі зусилля, щоб забезпечувати клієнтів бездоганним сервісом. Ми вибрали телеком-партнером компанію "Датагруп", тому що для нас є важливими якісний звʼязок, безперервний доступ до сервісів та оперативність в реалізації проєкту", – коментує Людмила Тибольчук, директор з маркетингу ТОВ "ТД "САН ОЙЛ".

"Подібні проєкти "Датагруп" реалізує завдяки широкому волоконно-оптичному покриттю по всій Україні. Саме в цьому випадку всі витрати з будівництва мережі ми взяли на себе. Доступ в інтернет під ключ від однієї компанії – це питання не тільки зручності з точки зору управління, але й надійності, економії. Раніше у клієнта були різні провайдери з негарантованими SLA, що безпосередньо впливало на операційну діяльність мережі АЗС", – додає Ірина Близнюк.

    Реклама на dsnews.ua