• USD 26.7
 • EUR 31.4
 • GBP 36.9
Спецпроєкти

Вантажні перевезення по Києву і області. Як обрати відповідального підрядника?

Київ — місто-мільйонник, тому в ньому завжди хтось кудись переїжджає: переїжджають компанії в нові офіси, переїжджають люди з квартири в квартиру або будинок, хтось купує меблі або техніку, комусь потрібно перевезти тварин, а хтось зробив ремонт і потрібно вивезти будівельне сміття

Реклама на dsnews.ua

Для всіх цих потреб і створюються служби вантажоперевезень, які готові допомогти вирішити всі питання, повʼязані з вищезгаданими діями. Зараз замовити вантажне таксі в Києві не складе особливих труднощів.

На що звернути увагу при виборі служби з вантажоперевезень? 

 1. В першу чергу, необхідно враховувати прозорість при оформленні замовлення. Диспетчер служби повинен відразу озвучувати усі тарифи на перевезення (вартість години виїзду машини, ціну за подачу і мінімальна кількість часу, на який виїжджає той чи інший вантажний транспорт), додаткову вартість супутніх послуг, наявність спеціальних пропозицій або знижок. 
 2. Наявність автопарку або можливість вибору з декількох різних, за вантажопідйомністю машин. Адже вантаж, що перевозиться може бути різних обсягів або габаритів, і добре, якщо служба може запропонувати кілька варіантів машин для його перевезення. 
 3. Можливість замовити не тільки вантажне таксі в Києві, а й додаткові послуги, такі як упаковка речей, меблів або техніки, послуги вантажників, підйом, занос, розпакування або навіть розстановка меблів на новому місці. 

Як швидко замовити вантажне таксі в Києві?

Якщо ви вирішили скористатися вантажним таксі, радимо звернути вашу увагу на службу "ZubrTaxi". Ця компанія зарекомендувала себе, на ринку вантажоперевезень, як відповідальний підрядник, що виконує роботи з перевезення вантажів будь-яких габаритів і обсягів, завдяки наявності великого автопарку. 

У числі послуг, що надаються "Zubr Taxi", можна виділити наступні:  

 • квартирні і офісні переїзди; 
 • вивезення сміття; 
 • перевезення тварин будь-якого розміру; 
 • великогабаритні та негабаритні перевезення; 
 • послуги вантажників; 
 • послуги з пакування речей, меблів або техніки та розстановці їх по місцях в новому житлі або офісі. 

 Але найголовніше те, що служба "Zubr Taxi" працює 24/7, без вихідних і свят і може перевезти ваш вантаж в будь-який час дня і ночі. Машина виїде до вас вже через 5 хвилин, після оформлення замовлення. Якщо у вас залишилися питання щодо послуг вантажного таксі "Zubr Taxi", переходьте на сайт компанії або телефонуйте за номером +38 (093) 407-05-05.

  Реклама на dsnews.ua