• USD 27.2
  • EUR 30.9
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

HR Pro Awards 2021: у номінації "Навчання та розвиток" перемогла "Метінвест Політехніка"

У Києві відбулася церемонія нагородження переможців престижної премії HR Pro Awards 2021, де було відзначено найкращі досягнення бізнесу та окремих фахівців, які працюють із персоналом. Високе визнання експертів та абсолютну перемогу у номінації "Навчання та розвиток" здобув перший в Україні недержавний гірничо-металургійний університет "Метінвест Політехніка"

Реклама на dsnews.ua

Організатором всеукраїнської щорічної премії HR Pro Awards, яка у 2021 році проводилася вперше, виступає українська асоціація HR-професіоналів HR Pro. Її головна мета – визнання командних та особистих здобутків представників професії, які сприяють підвищенню рівня професійних практик, які існують в Україні.

На першій щорічній премії HR Pro Awards свої проєкти презентували компанії із 15 різних галузей, які працюють в Україні. Експертами стали понад п'ятдесят представників HR-сфери з міжнародною профільною освітою з різних міст країни.

Проєкти Групи Метінвест брали участь у чотирьох номінаціях, у двох із яких стали абсолютними переможцями. Так, у номінації "Навчання та розвиток" високе визнання експертів та перше місце отримав недержавний гірничо-металургійний університет "Метінвест Політехніка".

Новий технічний університет відчинить двері для перших студентів у вересні 2022 року. Для цього вже є все необхідне – зібрано висококваліфікований викладацький склад, розроблено сучасні освітні програми, отримано необхідні ліцензії Міністерства освіти України на 310 бакалаврів та на 240 магістрів Студентів навчатимуть за дев'ятьма затребуваними спеціальностями. Навчатимуть студентів за дуальною системою, яка давно зарекомендувала себе у найкращих європейських вишах.

Наразі ведеться будівництво навчального корпусу вишу у Центральному районі Маріуполя. Поруч із ним розташуються будівля гуртожитку, спортивна інфраструктура та парк – це буде повноцінне студентське містечко європейського рівня.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua