• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Компанія ВОЛЯ визнано найкращим провайдером за підсумками конкурсу "Вибір року 2017" (ПРЕС-РЕЛІЗ)

Реклама на dsnews.ua
На вихідних у Києві оголосили переможців міжнародного конкурсу "Вибір року 2017". У номінації "Кращий провайдер цифрових розваг: ТБ і високошвидкісний Інтернет" члени журі, експертної ради та оргкомітету, представники рекламних агентств і споживачі віддали перевагу компанії ВОЛЯ

За 2017 рік у компанії здійснено багато позитивних змін, які високо відзначили наші абоненти. Кількість користувачів інтерактивних сервісів ВОЛІ збільшилась за рік майже в 2 рази. Станом на 3-й квартал 2017 року нараховується 730 тис. абонентів високошвидкісного доступу в Інтернет. Завдяки органічному припливу за рахунок високого рівня якості послуг, а також купівлі вигідних активів, ми прогнозуємо зростання не менше 14% до кінця року.

ВОЛЯ дбає про різноманітність, як і легальності пропонованих послуг, тому співпрацює з провідними світовими та українськими виробниками контенту, відомими міжнародними студіями - FOX, Discovery, AMC, National Geographic. Компанія постійно поповнює пакети новими телеканалами. Самим маленьким абонентам ми відкриваємо величезний світ дитячих розваг з каналами CINE+ Kids і CINE+ Kids HD, з лінійки власних каналів ВОЛЯ CINE+, ексклюзивно представлених у пакетах ВОЛЯ.

Компанія також працює над розвитком продуктів, так, мобільним додатком ВОЛЯ TV тепер можуть скористатися жителі всіх регіонів України, навіть якщо вони не абоненти компанії. Крім того, в цьому році ВОЛЯ запропонувала користувачам ряд новинок - український антивірус Zillya! і величезну бібліотеку фільмів від FILMBOX On Demand.

Ми в компанії ВОЛЯ знаємо, що якісний сервіс - це шлях до лояльності абонентів. Сьогодні отримати цікаву інформацію можна просто звернувшись до call-центру або відвідавши один з Центрів сучасних технологій по всій країні. У 2017 році ми відзначили рік новим контакт-центру в Хмельницькому та оновили платформу.

У той же час ми працюємо над посиленням і розвитком сучасних digital-каналів комунікації з абонентами, що прискорює реагування на звернення користувачів онлайн. Спільнота "Воля Клуб" допомагає абонентам вирішувати питання в режимі онлайн, використовуючи досвід експертів, а офіційна сторінка компанії в соціальній мережі Facebook дозволяє нам бути на зв'язку з користувачами 24/7.

Для комфорту абонентів ВОЛЯ постійно відкриває свої представництва в різних містах України. Ми відкрили Центри сучасних технологій в Черкасах, Херсоні та Житомирі. Тепер мешканці цих міст можуть на місці підключити нові послуги, протестувати і придбати необхідне устаткування і отримати кваліфіковану консультацію.

У 2017 році ВОЛЯ розширила свою присутність в містах Західної України. З червня оцінити високі стандарти обслуговування, високошвидкісний Інтернет і інноваційні сервіси, які пропонує компанія, змогли мешканці Львова, Хмельницького, Рівного, Луцька. Новим містом в мережі покриття ВОЛЯ став Івано-Франківськ. У зв'язку з чим компанія провела роботи з модернізації обладнання та мережі, щоб привести їх до своїх стандартів.

ВОЛЯ безперервно інвестує в модернізацію мереж та обладнання, адже якість сервісу безпосередньо залежить від рівня їх технічної оснащеності. Загальна сума інвестицій на модернізацію за останні 3 роки склала більше 500 млн. гривень.

Зростання основних показників порівняно з попереднім роком також підтверджує лідерську позицію компанії на ринку. Так ARPU (середня виручка на одного абонента в місяць) за даними на кінець 3-го кварталу цього року перевищує аналогічний показник 2016 року на 14,32%. У 2017 році прибуток провайдера перевищила 1,5 млрд гривень, а EBITDA (прибуток до вирахування відсотків, податків і амортизації) - 614,7 млн гривень.

Як соціально відповідальна компанія, ми підтримуємо і прагнемо розвивати культуру спорту в Україні. ВОЛЯ є генеральним партнером Національної Паралімпійської та Дефлімпійської збірних, а також Національного комітету спорту інвалідів України.

- Ми пишаємося тим, що абоненти вже втретє обрали компанію ВОЛЯ як найкращу. Це велика відповідальність, адже ми повинні бути лідером на всіх напрямках. Наша команда готова до викликів у 2018 році. Бути першим - це завжди рухатися вперед, випереджати ринок, інвестувати в сервіс і досягати нових вершин, - зазначив ГЕНЕРАЛЬНИЙ директор компанії ВОЛЯ Джордж Жембери.

    Реклама на dsnews.ua