• USD 27.1
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

МПС LEO та IBOX BANK стали учасниками US-Ukraine Business Council

Міжнародна платіжна система LEO та транзакційний банк IBOX BANK стали новими учасниками US-Ukraine Business Council – однієї з найстаріших неурядових організацій економічного співробітництва України та США, заснованої у 1995 році.

Реклама на dsnews.ua

US-Ukraine Business Council виступає не лише медіатором між американськими інвесторами та українським бізнесом, а і як економіко-політичний консультаційний учасник відносин урядів України та США.

"US-Ukraine Business Council – авторитетна організація, яка розвиває американські інвестиції в Україні. Ставши одними з представників фінансового ринку у структурі учасників USUBC, ми вкотре продемонстрували всі перспективи української галузі фінансової, як з боку банків, так і небанківських фінансових установ", — розповіла CEO МПС LEO та акціонер IBOX BANK Альона Шевцова.

Своєю головною метою USUBC ставить всебічну продуктивну комунікацію між урядами та бізнесом обох країн, що допоможе розвивати інвестиційні та торговельні відносини.

Нагадаємо, у березні 2021 року міжнародну платіжну систему LEO було внесено Національним банком України до категорії важливих платіжних систем в Україні, а за підсумком 9 місяців 2021 року збільшила кількість транзакцій на 147%. Також відомо, що за підсумками 3 кварталів 2021 року IBOX BANK наростив обсяг коштів юридичних осіб більш ніж у 2 рази.

    Реклама на dsnews.ua