• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Новий рекорд: кількість клієнтів moneyveo перевищила 700 000 осіб

Реклама на dsnews.ua
Кількість клієнтів сервісу онлайн-кредитування moneyveo у вересні досягло 700 000

У цілому цей показник з початку року зріс на 200 000 осіб. У грошах - це 9,2 млрд. грн виданих кредитів.

"Ми розцінюємо постійне зростання наших клієнтів як величезну довіру до нашого сервісу. Кожен новий користувач moneyveo є найкращою мотивацією для нашого подальшого розвитку і поліпшення якості послуг. Клієнти надихають нас на ефективні інновації і нестандартний креатив. До кінця року обіцяємо ще більше вигідних пропозицій і захоплюючих акцій", - розповідає СЕО moneyveo Олена Андронікова.

Для більшої зручності клієнтів компанія нещодавно оновила додаток для смартфона, зробивши його більш швидким і зручним.

Також в цьому році moneyveo вдвічі збільшила суму першого кредиту. Тепер новим клієнтам доступно до 10 000 грн під 0,01%.

В серпні компанія пройшла позначку в 3 млн виданих кредитів. У цьому ж місяці отримала одразу дві престижні нагороди - "Зірка якості" та "Лідер року". В 2019-му moneyveo підтвердила високий рівень захищеності карткових даних користувачів сервісу, отримавши сертифікат безпеки PCI DSS Level 1.

На зростання клієнтської бази компанії істотно впливає не тільки покращення умов сервісу, але і регулярний інтерактив. За останні півроку компанія запустила більше десятка акцій та цікавих проектів. Серед них - "День Красава", "Феррарі-вікенд в Італії", "10 000 щодня", "Збий лаві з moneyveo" та інші.

Клієнти компанії також можуть бути учасниками програми лояльності Enotcoin, в якій у них є можливість заробляти ігрові монети і обмінювати їх на процентні знижки за кредитом.

Нагадаємо, moneyveo - перша Фінтех-компанія в Україні, яка почала видавати онлайн-кредити. У листопаді 2019-го їй виповниться 6 років.

    Реклама на dsnews.ua