• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Перший автомобільний концерт на парковці Lavina Mall

Стартувало відновлення івентів у Lavina Mall після локдауну! 17 липня торгово-розважальний центр провів автомобільний концерт на парковці та розіграш автомобіля

Реклама на dsnews.ua

Масштабний захід відвідали 85 000 гостей. Виступ Олі Полякової та кавер-бендів, виключно приємні емоції та щирі усмішки — цього літнього вечора у Lavina Mall панувала особлива атмосфера.

Виграти Citroën C3 міг кожен, хто дотримався простих умов: здійснив покупку в Lavina Mall і зареєстрував чек. Клієнти, які виконали ці дії, автоматично ставали учасниками розіграшу та отримували квиток на концерт. Торгово-розважальний центр вітає переможця та дякує всім, хто ділився одне з одним гарним настроєм.

Нещодавно Lavina Mall отримала премію "Підприємство року 2021" у номінації "Бездоганна ділова репутація". Щорічне незалежне оцінювання виробників товарів і послуг проводять спільнота "Ліга Кращих" та Комітет економічного розвитку України. Це свідчення позитивної оцінки роботи від відвідувачів, партнерів і професіоналів індустрії стимулює команду ТРЦ до нових звершень. Отже, попереду — яскраві події! Слідкуйте за новинами! До зустрічі у Lavina Mall!

    Реклама на dsnews.ua