• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Мережа ОККО встановить для зарядки електрокарів на більш ніж 300 АЗК

Реклама на dsnews.ua
До 2020 року ОККО планує укомплектувати понад 300 своїх АЗК зарядні пристрої для електромобілів

Партнером ОККО в розширенні мережі зарядних пристроїв виступить компанія СТРУМУ - один з лідерів виробництва програмного забезпечення і обслуговування электрочарджеров на ринку України.

"Наша мережа першої в Україні в 2012 році встановила пункт зарядки електромобілів на АЗК. Зараз у нас працює 41 пристрій в 11 областях. Більшість электрочарджеров встановлено на трасових комплексах, - розповів маркетинг-директор компанії Василь Дмитрів. - В 2018 році продажі електрокарів в Україні зросли більш ніж в 2 рази в порівнянні зі статистикою минулого року. Така динаміка зберігатиметься і, ймовірно, посилиться, враховуючи продовження дії пільгового ввезення електромобілів в країну. Крок нашої компанії цілком логічний - зробити цей сервіс доступним на більшості наших АЗК".

Протягом двох років мережа ОККО планує встановити у себе на заправках як звичні 3-фазні зарядки потужністю від 22 кВт, так і швидкісні "фаст-чарджеры", здатні за 20 хвилин зарядити на 80% електромобіль Nissan Leaf*. Такого заряду авто вистачить на 100 кілометрів пробігу, після чого можна поповнити запас енергії на наступному АЗК ОККО.

Завдяки мобільному додатком власники електрокарів зможуть бачити в онлайн-режимі актуальний статус кожного з пристроїв: не зайняте, не перебуває на обслуговуванні, потужність пристрою.

*на даний момент найпоширеніша модель в Україні

    Реклама на dsnews.ua