• USD 27.9
  • EUR 33.9
  • GBP 39.2
Спецпроєкти

Спальня в стилі хай-тек — зручність сучасності

Оформлення інтер'єру — процес розкриття творчих здібностей людини. Деталі, на яких буде зроблений акцент, розкриють певні риси характеру. Люди, що йдуть в ногу з часом, віддадуть перевагу постмодернізму — стилю хай-тек. Такий дизайн підійде для стриманих особистостей, які вибирають чіткість в діях. Розберемося детальніше в основі стилю

Реклама на dsnews.ua

Топ 5 характерних особливостей хай-тек

У представленому оформленні можна рідко помітити різноманіття декорацій на стінах або статуеток на книжковій полиці. Головна перевага — високотехнічні новинки, спрямовані на комфорт. В обстановці спальні в представленому стилі відзначимо:

  • Освітлення. Штучне світло з використанням світлодіодного підсвічування, розташованої по периметру стелі або підлоги, підкреслить органічність кімнати. Вимикач світла з датчиком забезпечує підсвічування за допомогою бавовни. LED-стрічка гарантує гарну економію електрики.
  • Матеріали. Переважно використовують пластик, метал і скло. Дерев'яні вироби можуть застосовуватися як акценти.
  • Хромовані елементи. Світильники, ніжки столу, стільців — деталі надають приміщенню деяку строгість.
  • Фарба. При виборі фонової гами варто віддати перевагу стриманим кольорам, тому варто виключити персикові, салатові, жовті і сині відтінки.
  • Декор. Дизайн відмінно доповнить підлогова ваза білого або темного кольору і електронний годинник, розташовані на столику.

Вікна та двері як захисні елементи

Міжкімнатні двері виготовляються зі скла, пластику, металу і їх поєднань. Вони підкреслюють достаток світла в приміщенні, тому не виглядають громіздкими. Стримана за формою фурнітура може бути доповнена декором, розташованим впорядковано або абстрактно.

Пластикові вікна — відмінна основа для стилю хай-тек, бо в ньому не вітається наявність природних матеріалів. Їх слід доповнити римськими шторами, а також горизонтальними жалюзі. Для кращого затемнення вікна слід використовувати віконниці з рулонною фіранкою, керованою автоматично. Жалюзі на пластикові вікна стануть оригінальним доповненням для затишного інтер'єру спальні. Вони створять відповідну атмосферу для відпочинку. Ускладнені конструкції суміщені з кліматичними установками. Ви можете налаштовувати відповідний час провітрювання, створювати в приміщенні комфортну температуру. При виникненні дощу або похолоданні стулки виробів автоматично закриваються.

Жалюзі-Сервіс — комфортно і надійно

Підібрати відповідні жалюзі від виробника допоможуть кваліфіковані працівники компанії, які прислухаються до ваших побажань. Перед оформленням замовлення ви можете викликати замірника на будинок або під його керівництвом зробити це самостійно. Жалюзі виготовляються протягом одного тижня. Купити їх ви можете за приємною ціною. Зручний спосіб доставки по всій території України, а також можна скористатися самовивозом. Віконні жалюзі, придбані в інтернет-магазині Жалюзі-Сервіс, — якість, підтверджене виробником.

    Реклама на dsnews.ua