• USD 26.7
 • EUR 31.4
 • GBP 36.9
Спецпроєкти

Ставки на спорт. Поради початківцям

Новачки в ставках на спорт задають собі питання, чи приносять ставки і парі в букмекерських конторах дохід

Реклама на dsnews.ua

Так як ставки на спорт в Україні починають робити з азів, можна пошукати інформацію про букмекерів і ставках у всесвітній мережі.

Важливо! Перш ніж вибрати букмекера і зареєструватися на сайті БК, новачкові необхідно зрозуміти і розібратися в основних правилах і принципах ставок. Заробити навіть мінімальну суму, не володіючи потрібними знаннями, важко. Особливо азартному людині. У ставках на спорт потрібен тверезий розрахунок.

Що таке ставки на спорт?

Ставка на спорт — це угода, особливе парі, яке гравець укладає з букмекерів або букмекерською конторою. Щоб зробити ставку, необхідно пройти кілька простих кроків:

1. Вибрати букмекера. Якщо людина збирається грати на довгій дистанції, то слід пропустити букмекерські контори, які пропонують різного виду бонуси за реєстрацію на їх сайті або за поповнення балансу. Важливо звернути увагу на наступне:

 • легальність і надійність букмекерської контори;
 • різноманітність ставок в режимі Live;
 • наскільки зручно робити ставки на сайті контори букмекера, користуватися мобільним додатком;
 • котирування і розмір коефіцієнтів в порівнянні з іншими букмекерськими конторами;
 • способи оплати, виведення і розміру комісії при виведенні коштів в разі виграшу.

2. Зареєструватися на сайті.

3. Зробити ставку. Початківцю потрібно визначитися, з яким саме видом спорту хочеться спробувати грати, на що робити ставку. До речі, ставок може бути кілька.Однак, чим більше парі укладено і чим більше змагань гравець хоче обхопити, тим менше часу для аналізування у нього залишиться. Найкраще вибрати вид спорту, в якому гравець добре розбирається, популярний чемпіонат, топові клуби. Ще краще ставити на той вид дисципліни, в якій гравець добре розбирається. Професіонали рекомендують ставити не просто на вид спорту, а на певний турнір або чемпіонат. Природно, попередньо варто вивчити стратегію і врахувати всі нюанси. І не потрібно забувати про головне завдання для новенького — навчання якісному, а не поверхневого аналізу. До речі, ставки робляться не тільки на спортивні матчі. Є ще і кіберспорт.

4. Вибрати суму, яку хочеться поставити, і підтвердити її.

Якщо гравець правильно спрогнозував результат матчу — він здобув перемогу. І тоді на особистий рахунок надійде сума виграшу (ставка + винагорода). Якщо ні — то, відповідно, програв і втратив суму ставки.

У кожної ставки є коефіцієнт. За основу для його розрахунку береться статистика команди, гравців і багато інших чинників. Коефіцієнт потрібен, щоб людина бачила ймовірність результату парі.

Українські букмекери розраховують коефіцієнт за європейською системою, яка виглядає як десяткова дріб. Якщо зроблена ставка виявилася вірною, суму множать на цей коефіцієнт, і це і буде становити виграш.

Коефіцієнт змінюється по ходу гри. На його зміна впливає те, яка кількість гравців і в якому розмірі зробило ставки.

Реальність заробітку на ставках

Отримати вигоду з ставок можна.Це доводять рейтинги прогнозистів, які проводять моніторинг успішних і неуспішних ставок.

Однак варто врахувати, що фахівці не завжди можуть спрогнозувати точний результат того чи іншого матчу. Можна також скористатися порадами досвідчених гравців, а не тільки експертів.

Важливо запамʼятати: щоб заробити на ставках, потрібен грамотний підхід і вміння правильно використовувати інформацію.

Існує кілька принципових правил ставок на спорт: {{1 }} • Один програш — не кінець гри. Грати і робити ставки потрібно для особистого задоволення. Але варто враховувати, що програш реальний, і не потрібно відразу здаватися. Але і всерйоз сприймати теж не треба. Найкраще, щоб гра на ставках була просто хобі. Як мінімум це дозволить робити ставки розумно, розвинути в собі здібності аналітика. Фахівці радять робити ставки на суму, що не перевищує 15% від того, що передбачається витратити.

 • Робити ставку потрібно на ту суму, яку втратити не шкода. Головне — не увійти в азарт, і після першого ж виграшу не підвищувати ставку. Те ж стосується і програшу. Робити ставку на велику суму з високим коефіцієнтом після програшу — помилка багатьох новачків. Фахівці рекомендують вести особисту статистику ставок. На сайтах букмекерських контор в особистому кабінеті можна знайти подібний розділ. Це буде розумно.
 • Необхідно навчитися працювати з інформацією. Віра в перемогу команди — зовсім не запорука виграти. Терпіння, правильне сприйняття розміщеної у гравця інформацією, твереза, статистично підтверджена оцінка команди — ось що необхідно, щоб людина змогла спрогнозувати шанс на виграш. Варто також прислухатися до порад досвідчених гравців на ставках, а не тільки до професійних аналітикам і експертам.

Що потрібно знати, щоб почати робити ставки

Новачок не володіє потрібними знаннями. Тому, перш за все, необхідно хоча б знати спеціальні терміни. Будь-яка букмекерська контора дає розпис на найпопулярніші матчі з різним результатом і різними варіантами подій. Якщо початківець експериментує на складних ставках, то це може закінчитися тим, що гравець втратить гроші.

Важливо! Спочатку варто розібратися в видах ставок на спорт, в тому, як розраховується коефіцієнт, в основних правилах гри.

До речі, гравцеві необхідно врахувати той факт, що букмекери використовують різні джерела для розрахунку коефіцієнта, і тому розрахунки, цілком ймовірно, будуть різнитися. Але на що ставити і скільки, він повинен вирішити самостійно. Думка експертів потрібно просто брати в розрахунок для аналізу.

Щоб обійтися без великої кількості програшів, найкраще гравцеві пройти навчання, зʼясувати особливості розрахунків. Згодом здатність аналізувати зросте. Досвід приходить з часом.

Ставки на спорт: як це працює?

В першу чергу потрібно визначитися з вибором виду спорту і розміром щомісячної ставки. Не варто збільшувати свій банк або підвищувати розміри ставок. Прибуток прийде з часом. Також необхідно визначитися з відповідною букмекерською конторою, т. К. В різних БК ставки робляться по-різному.Наприклад, в одній конторі можна поставити більш ніж на 100 видів спорту, а в іншій тільки на 30.

Вибір серед букмекерів великий. Тому серед таких компаній йде здорова конкуренція. Контори навперебій пропонують кращі умови для гравців. Слід звернути увагу на коефіцієнти і розмір маржі. На одну подію різні букмекери будуть пропонувати різні коефіцієнти.

Не потрібно здійснювати популярну помилку всіх новачків, роблячи ставки на спорт, вибравши команди і гравців, за яких вболіваєш. Це заважає розрахунками і не дає тверезо оцінити шанси на перемогу. Не можна ставити на одну лінію емоції і тверезий розрахунок, якщо гравцеві, звичайно, хочеться домогтися успіху на ниві ставок на спорт. Це два взаємовиключних себе поняття. Кожну ставку потрібно робити тільки після холодного розрахунку. Ось ще популярні помилки, які здійснювати не рекомендується навіть досвідченим гравцям:

 • Не можна робити ставки, якщо є кредитні або інші боргові зобовʼязання.
 • Не брати гроші для ставок в борг.
 • Чи не розраховувати на дохід від ставок на спорт як на основний дохід.

Кілька невдалих ставок можуть стати величезною фінансовою проблемою, якщо здійснювати подібні помилки.

Висновок

Якщо букмекерські ставки на спорт — всього лише хобі, захоплення, спосіб задовольнити свій азарт — тоді і програш не принесе розчарування. І перед тим як захопитися цим видом азартної гри, будь-який новачок повинен визначитися з кількома важливими аспектами:

 1. Перш за все, з сумою допустимого програшу. Спочатку потрібно визначитися з тим, скільки можна програти.
 2. Потім — з часом, яке буде доречним для того, щоб грати на сайтах зі ставками. Виділити, наприклад, кілька годин на тиждень. Тоді гра буде проходити без шкоди для особистого життя і основної роботи.
 3. Важливо визначитися з мотивами, за якими гравець вирішує робити ставки на спорт. Просто хобі або спосіб заробітку.
 4. Навчитися працювати з наданою інформацією. Вміти аналізувати. Спочатку завжди важко. Але з часом кожен, хто не кинув грати спочатку, стає досвідченим гравцем. Головне — терпіння.

Визначившись з цими факторами, гравець буде підготовлений до різних сценаріїв результату своїх ставок і гри зі ставками на спорт. Плюс до всього, гра повинна приносити задоволення. Якщо його вже немає, то і грати не варто.

  Реклама на dsnews.ua