• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

ТаKа Sumka. З турботою про природу

Світ тоне в пластиці, планета під загрозою, тому свідомі виробники зупиняють свій вибір на виключно екологічних матеріалах

Реклама на dsnews.ua

Серед них український бренд ТаKа Sumka, який може похвалитися широким асортиментом екосумок самого різного призначення. В асортименті сумки на пляж, шопери, мішечки, авоськи, ланчбегі і не тільки.

Компанія — підрозділ іменитого підприємства "Текстиль-Контакт", яке понад 26 років займає лідерські позиції у сфері продажу тканин. Дизайнери ТаKа Sumka вибирають із понад 3000 найменувань і мільйонів кілометрів тканини. Модниці можуть підібрати обновку на всі випадки життя і на будь-який смак. Серед виробів — і яскраві моделі флюоресцентних квітів, і сумки-вишиванки, що відсилають до традиційної української культури. А також — вироби з принтами столичних пам'ятників, колосками та тризубом.

У компанії впевнені, що мода і стиль — це перш за все, життєва філософія. І яскрава багаторазова авоська замість утилітарного одноразового пакета — не тільки турбота про планету, а й спосіб заявити про свій світогляд.

    Реклама на dsnews.ua