• USD 26.7
  • EUR 31.5
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Українське digital-агентство AMS вийшло на ринок Казахстану

Українське медійне агентство повного циклу з ключовою експертизою в digital, AMS agency розпочинає осінь 2021 з виходу на нові ринки. У компанії зʼявилося представництво в Казахстані, а незабаром і перший клієнт у цій країні

Марина Колесникова
Марина Колесникова
Реклама на dsnews.ua

Підрозділ AMS Kazakhstan надає весь комплекс послуг digital-маркетингу, так само, як і київський офіс: маркетингові комунікації, social marketing, побудова digital екосистем, PR та ін.

Треба відзначити, що AMS agency вже має досвід роботи на інших ринках. За 5 років роботи агентства його клієнтами стали близько сотні компаній не тільки з України, а й з Молдови, Узбекистану та Швейцарії. Але тільки цього року компанія вирішила відкрити свій підрозділ в іншій країні.

"Наш багаторічний досвід і напрацювання в digital дозволяють нам відчувати себе впевнено на українському ринку і успішно конкурувати з агентствами на ринку Казахстану. Ми бачимо запит від казахстанських компаній на наші послуги і бачимо потенціал для розвитку в цій країні. Команда AMS agency в повній готовності застосувати наші досвід і знання для досягнення найкращого результату!" – сказала Марина Колеснікова, owner AMS agency.

    Реклама на dsnews.ua