• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Yakaboo.ua запускає офіційний імпорт книг із Британії

Реклама на dsnews.ua
Найбільший онлайн-магазин України Yakaboo.ua підписала контракт з міжнародною видавничою групою Penguin Random House

В Україну вже завезено 1500 найменувань книжок від 40 британських видавництв, які входять до цього конгломерат.

Всі книги можна знайти в розділі "Новинки" на сайті. В асортименті дитяча література для різних вікових категорій, художня література, нон-фікшн - біографії, бізнес-література, популярна психологія, арт-видання, філософія, професійна література, художні альбоми, література про здоров'я, науч-поп.

У переліку британського імпорту - новинки 2019 року, а також видання інших років, наприклад, книгу Becoming Мішель Обами, Sapiens Юваля Ноя Харарі, 12 Rules for Life Джордана Петерсона, Us Against You Фредріка Бакман.

Серед видавництв, чиї книги представлені в цій добірці, Penguin, Vintage, Lane Allen, Vermilion, Portfolio, Virgin Books, Yearling, Viking, Corgi Books, Bantam, Definitions, Arrow Books, Black Swan, Ladybird, Puffin, Red Fox Picture Books, Andersen Press Ltd та інші.

Вартість книжок коливається від 40 до 1700 грн. Середня вартість на англомовний бестселер - 300-400 грн.

Тепер українські читачі мають можливість отримати англомовні видання вже протягом трьох годин у Києві і на наступний день в будь-якому місті України.

Онлайн-магазин Yakaboo.ua - це 300 000 книг, 71 мовою, прийом заявок 7 днів на тиждень. Доставка замовлення на суму від 100 грн. - безкоштовно "Укрпоштою".

    Реклама на dsnews.ua