• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Yakaboo запустив безкоштовну доставку книг в 11 тисяч відділень Укрпошти

Реклама на dsnews.ua
Онлайновий магазин книг Yakaboo запустив безкоштовну доставку замовлень до 11 тис. відділень Укрпошти

Одна з найбільш очевидних поки проблем - доступність книги в регіонах. За даними Держстату, на початок 2018 року в Україні функціонують лише 131 книжковий магазин і 5 книжкових кіосків.

"Нашою метою було зробити книги більш доступними, максимально спростити процес купівлі. Враховуючи асортимент Yakaboo більш ніж 500 тис. найменувань і 11 700 відділень Укрпошти по всій Україні, я переконаний, що це дійсно важливий крок у рамках популяризації читання. Тепер книга стане більш доступною навіть у найбільш віддалених куточках країни", - зазначив Іван Богдан, генеральний директор Yakaboo.

"Відтепер всі українці можуть вибирати чим поповнити свою бібліотеку в магазині з півмільйонним найменуванням книг - Yakaboo. Укрпошта безкоштовно доставить ваше замовлення в новій кобрендинговій упаковці у будь-який куточок України. Замовляй і візьми в найближчому відділенні головної пошти країни", - зазначив заступник генерального директора з розвитку бізнесу Укрпошти Максим Рабинович.

Послуга доступна по всій території України в кожному відділенні Укрпошти.

Безкоштовна доставка поширюється на всі товари інтернет-магазину, без мінімальної суми замовлення або прихованих комісій.

    Реклама на dsnews.ua