• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

"Андрюха зіпсувався": Зеленський бачив Богдана генпрокурором

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський заявив, що хотів зробити генеральним прокурором ексглаву свого Офісу Андрія Богдана

Про це глава держави заявив в інтерв'ю "Українській правді", передає "ДС".

Президент розповів, що з самого початку у нього була ідея зробити з Богдана генерального прокурора, але згодом він зауважив, що голову Офісу влада псує, робить конфліктним. Тому в кінці кінців Зеленський звільнив Богдана з ОП і перестав з ним спілкуватися.

"Мені здається, що влада для нього не корисна, для його особистості... Вона його сильно змінює. У нього є нормальні риси, професійні якості. І те, що я побачив, на жаль, він цього не бачив. З владою потрібно впоратися, треба не змінюватися як людина. Треба залишитися людиною і поважати інших, як всередині команди, так і зовні. Не треба показувати свою владу там, де це неправильно. Треба іноді включати дипломатію, тому що він був у державі майже другий чоловік, ну я так вважаю. Але не треба всім показувати, що ти друга людина", - зауважив Зеленський.

Президент заявив, що йому не подобаються конфлікти всередині команди і демонстрація влади.

"Коли я побачив, що Андрюха не бачить, як влада його з'їдає, точно з'їсть, і закінчиться все дуже погано, я прийняв рішення про те, що нам треба... Я вважаю, що з самого початку в мене було неправильне рішення з ним через голову Офісу. Тому що з самого початку я вважав, що він сильний юрист, він хоче саджати, те, що він говорив, і він повинен йти на генпрокурора... Я з самого початку хотів, щоб він був потужним генеральним прокурором України", - розповів він.

Зеленський вважає, що він "врятував Богдана від влади".

"Я не впевнений, що він зараз теж так думає, але це вже його справа", - сказав він, додавши, що з Богданом зараз не спілкується.

Варто зазначити, що офіційно глава Офісу президента не є "другою людиною в державі". ОП є постійно діючим допоміжним органом. Основними завданнями Офісу є організаційне, правове, консультативне, інформаційне, експертно-аналітичне та інше забезпечення здійснення президентом України визначених Конституцією повноважень. А виконавчу владу відповідно до Конституції України очолює прем'єр-міністр.

Нагадаємо, 11 лютого президент Володимир Зеленський звільнив з посади голови Офісу президента Андрія Богдана і призначив на його місце Андрія Єрмака.

    Реклама на dsnews.ua