• USD 27.2
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

"Бізнесом керую я": Медведчук підтвердив, що його дружина володіє нафтовим родовищем в РФ

Реклама на dsnews.ua
Лідер "Українського вибору", кум президента РФ Володимира Путіна Віктор Медведчук підтвердив, що його дружина, українська телеведуча Оксана Марченко пов'язана з бізнесом в Росії

Про це він сказав в інтерв'ю телеканалу NewsOne, передає "ДС".

"Оксана Марченко, моя дружина, не займається бізнесом. Вона володіє бізнесом, а керую бізнесом я. Чому я не можу володіти бізнесом? Тому що мої "улюблені" американці в березні 2014 року ввели відносно мене санкції. З усім цим пов'язані всі особливості бізнесу, який належить родині. Він належить моїй родині, я цим бізнесом керую", - сказав політик.

За його словами, бізнес - успішний. "Та інформація, яка з'явилася (у розслідуванні програми "Схеми". - ред.), - вона у своїй більшості за змістом і за обсягом відповідає дійсності, тому що це все зазначено в декларації, це все в доступних джерелах", - зазначив Медведчук.

Він підкреслив, що доходи в бюджет держави сплачуються та з корпоративних доходів, і з особистих.

"Раніше, коли мені задавали питання з приводу бізнесу і просили розповісти, я говорив, що не буду розповідати про бізнес, тому що не хочу, щоб певні особи, які іменують себе "активістами", "патріотами", робили хвилі з приводу цього бізнесу, але податкові органи України знають всі", - заявив Медведчук.

Нагадаємо, 6 вересня програма "Схеми" (спільний проект "Радіо Свобода" і телеканалу "UA:Перший") розповіла, що Марченко через дві кіпрські компанії володіє 50,1% ханти-мансійській "НЗНП Трейд", через яку отримала доступ до одному з трьох найбільших нафтогазових родовищ РФ, запаси якого оцінюються в десятки мільйонів тонн.

Медведчук в квітні 2012 року створив рух "Український вибір", а в 2018 році вступив в партію "За життя" Вадима Рабиновича. Марченко працює на телебаченні ведучою. Медведчук і Марченко одружилися в 2003 році. Їх хрестив доньку Дарину президент РФ Володимир Путін.

    Реклама на dsnews.ua