• USD 40.6
  • EUR 43.5
  • GBP 51.7
Спецпроєкти

"Чорна бухгалтерія": на утриманні в ПР були телеканали і політсили

Реклама на dsnews.ua
Тіньові витрати "Партії регіонів" за півроку склали близько 66 млн доларів

Народний депутат Сергій Лещенко (БПП) оприлюднив архіви про тіньові витрати "Партії регіонів" і політиків у другій половині 2012 року, передає "ДС" з посиланням на "Українську правду".

Це розписки про отримання коштів з прізвищами, підписами, сумою, де вказані цілі платежів.

"Це гроші, які платилися різним силам, в тому числі це партія "Наша Україна" і Комуністична партія", - зазначив депутат Сергій Лещенко на брифінгу.

У списку можна знайти прізвища та ініціали, які повністю збігаються з прізвищами колишнього міністра і депутата Сівковича, екс-міністра юстиції Лукаш, екс-міністра закордонних справ Кожари, керівника Центрвиборчкому Охендовського, колишніх і чинних депутатів Геллера, Миримського, Калюжного, Костенко, Скубашевського, Демидко, Ковалевської, охоронця Януковича з російським паспортом Заневського, політтехнологів Бондаренко, Мустафіна і Грановського.

З документів можна дізнатися, через кого мільйони доларів передавалися за піар-супровід Партії регіонів на каналах "Інтер" і ICTV, у регіональній пресі та FM-радіостанціях.

Крім того, як видно з документів, "Партія регіонів" фінансувала на виборах 2012 року "Нашу Україну" і комуністів.

Серед витрат також 100 тисяч доларів на міжнародний піар "Партії регіонів".

Як повідомляла "ДС", також народний депутат Сергій Лещенко заявив про мільйонні хабарі членам ЦВК.

Нагадаємо, НАБУ початок розслідування щодо "чорної бухгалтерії" "Партії регіонів". Відповідні документи в НАБУ передав екс-заступник глави СБУ Віктор Трепак.

    Реклама на dsnews.ua