• USD 39.9
  • EUR 43.3
  • GBP 50.9
Спецпроєкти

"Це я вбила Еріку": телеканал пустив дивні титри у зверненні Зеленського (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua
Телеканал ICTV включив невірні субтитри під час трансляції звернення президента Володимира Зеленського до громадян, які зараз знаходяться за кордоном

Транслюючи відеозвернення президента Володимира Зеленського, телеканал ICTV помилково запустив неправильні субтитри, які супроводжують слова президента.

Виступ глави держави супроводжувалося фразами, які не мали ніякого відношення до словами Зеленського: "Це я вбила Еріку. Вона забрала в мене кохану людину. Пробачте мені, якщо зможете", "Белла Осмаловська", "Чому надруковано? Чому не від руки?" "Крістіане, принеси драбину", "Ворсинки від мотузки спрямовані вгору. Тіло підтягували вже після смерті", "Шедеври Артура Городецького давно і заслужено шанують у багатьох куточках земної кулі".

"Це я вбила Еріку": канал ICTV випадково запустив не ті титри під час звернення президента Зеленського

Gepostet von Цензор.НЕТ am Dienstag, 17. März 2020

Український гуморист прокоментував конфуз, який стався на телеканалі ICTV. Під час відеозвернення президента Володимира Зеленського його мова супроводжувалася помилковими титрами, в яких мова йшла про вбивство Еріки.Користувачі мережі Інтернет підтримали Притулу і почали коментувати конфуз телеканалу.

Нагадаємо, це не перший подібний скандал з участю Зеленського. Так, виступаючи в Парижі в червні минулого року він заявив, що жінки є одним з головних брендів України.

    Реклама на dsnews.ua