• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

"Гоблін" поскаржився в уряд Росії на проблеми з дорогою до Кримського мосту

Реклама на dsnews.ua
Відкриття дороги, яка веде до Керченського мосту в аннексированном Криму, опинилося під загрозою зриву

Про це повідомив "глава уряду Криму Сергій Аксьонов у листі віце-прем'єру Росії Дмитру Козаку та міністра транспорту РФ Максим Соколов, передає "ДС" з посиланням на РБК.

Справжність листа також підтвердило джерело, близьке до "уряду" Криму.

"Глава" Криму Сергій Аксьонов попросив уряд розібратися з відставанням від графіка робіт щодо забезпечення транспортної безпеки автомобільної дороги з боку Керчі до споруджуваного Кримському мосту. За його словами структура "Мінтрансу" не отримала в термін закінчення проектно-вишукувальних робіт на проект забезпечення транспортної безпеки.

Аксьонов вказує, що, за інформацією Керченської філії "УВО Мінтрансу", це обставина може зрушити початок підготовчих робіт, перед якими ще повинні бути проведені конкурси з визначення субпідрядників. В результаті, тепер термін завершення робіт переноситься на червень 2018 року. Але роботи мали бути завершені в квітні 2018 року.

"Глава" Криму вказує, що невиконання робіт по забезпеченню безпеки дороги може призвести до зриву строків виконання робіт на "сполучених з об'єктом дільницях".

Представник Козака відмовився коментувати службове листування. За його словами, у них немає відомостей по відставання від термінів ні по одному з етапів будівництва мостового переходу через Керченську протоку. У "Службі автомобільних доріг" та "УВО Мінтрансу" Криму не відповіли.

"Міністр внутрішньої політики, інформації та зв'язку" Криму Дмитро Полонський не зміг прокоментувати зрушення терміну відкриття дороги до Кримського мосту.

    Реклама на dsnews.ua