• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

"Голос" закликав мажоритарників "Слуги народу" подумати, що про них скажуть люди

Реклама на dsnews.ua
Парламентська фракція "Голос" закликала не голосувати за проект постанови про внесення змін до календарного плану проведення другої сесії Верховної Ради

З відповідним закликом виступив нардеп від "Голосу" Галина Васильченко, передає кореспондент "ДС".

Прошу звернути увагу, що ми голосували за розклад. згідно з яким ми буде голосувати наступні півроку. Половина народних депутатів - мажоритарники, які мають заплановані заходи, які потрібні для того, щоб допомагати нашим виборцям вирішувати їхні проблеми на округах. Зараз ви позбавляєте нас такого права", - сказала Васильченко, виступаючи з місця.

Вона також звернулася до представників фракції "Слуга народу", які були обрані по мажоритарних округах.

"Хочу вам нагадати, що серед вас також є ті, які пройшли по мажоритарних округах. Будь ласка, подумайте про те, що будуть говорити люди на місцях. Давайте також не забувати. що це буде важливий період внесення поправок в проект госбджета на 2020 рік, над яким також необхідно детальної і зосереджено попрацювати. Тому я дуже прошу не підтримувати це рішення", - додала представник фракції "Голос".

Зазначимо, що з закликом не голосувати за зміну календарного плану також закликала співголова фракції "Європейська Солідарність" Ірина Геращенко.

    Реклама на dsnews.ua