• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

"Кадри в свої ряди поліція вибирає з народу, що служить народу і захищає народ", - Зеленський привітав поліцейських

Реклама на dsnews.ua
Президент України Володимир Зеленський привітав поліцейських в День Нацполиции України

Про це заявив президент України Володимир Зеленський у зверненні з приводу дня Нацполиции України, передає "ДС".

"Щоденною напруженою і ризикованою роботою Національна поліція стверджує себе як сучасна і ефективна правоохоронна структура, діяльність якої спрямована на забезпечення громадської безпеки і порядку, охорону прав і свобод людини, зміцнення законності, захист інтересів суспільства і держави, протидія злочинності", - йдеться в його пості.

Зеленський зазначив, що разом із Збройними силами України та іншими військовими формуваннями українські поліцейські мужньо протистоять збройної агресії на сході країни, виявляючи особисту хоробрість, мужність і відданість українському народові.

"Держава і суспільство вдячні поліції за дієву допомогу в дотриманні карантинних обмежень та боротьбі з пандемією COVID-19", - зазначив він.

"Очевидні успіхи у зміцненні правоохоронних функцій поліції не затьмарюють потреба в її подальшому реформуванні, доведення роботи до рівня колег з провідних країн світу, вдосконаленні механізмів діяльності, формуванні поваги і довіри людини і громадянина.

Кадри в свої ряди поліція вибирає з народу, що служить народу і захищає народ", - йдеться у привітанні.

"У цей святковий день бажаю вам, шановні правоохоронці, міцного здоров'я, наполегливості та рішучості у нелегкій та небезпечній службі, сімейного затишку і спокійних буднів. Слава Україні!" - додав глава держави.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Денис Шмигаль доручив міністру внутрішніх справ Арсену Авакову забезпечити посилений контроль силами Національної поліції додержання громадянами та установами карантину.

    Реклама на dsnews.ua