• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

"Стройбат" США побудує оперативний центр для української армії

Реклама на dsnews.ua
Будівельні частини військово-морських сил армії США приступили до будівництва оперативного центру для українських військ в Очакові

Про це йдеться в повідомленні на офіційному сайті Військово-морських сил США, інформує "ДС".

Дане будівництво ведеться по лінії військової допомоги, що надається Америкою своїм союзникам (Foreign Military Construction Sales (FMCS).

Оперативний центр буде застосовуватися військовослужбовцями України для проведення військово-морських і загальновійськових навчань.

Всього на території Очаківської військово-морської бази ВМС України буде створено три об'єкти в рамках програми. Крім оперативного центру американські військові побудують ще ремонтну майстерню для катерів, а також контрольно-пропускні пункти на периметрі охорони бази.

Морські операційні центри - це організаційні комплекси оперативного рівня, призначені для реалізації можливостей військово-морських сил у всьому діапазоні військових операцій. Морські операційні центри підтримують управління флотом і виконують оперативні обов'язки. У складі морського операційного центру може бути розгорнуто командний центр флоту, який підтримує безпосередній зв'язок з кораблями в море через операційних офіцерів під час навчань.

    Реклама на dsnews.ua