• USD 29.3
  • EUR 31.2
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

"Україна втратила антифашиста": Мережу розбурхала доля відомого ексрегіонала

Реклама на dsnews.ua

Колишній народний депутат України від Партії регіонів Дмитро Святаш отримав притулок в Російської Федерації

Про це 057.ua повідомило джерело в консульстві РФ в Харкові, передає "ДС".

Журналістам передали документи і схему отримання російського громадянства Дмитром Святашем, його дружиною і двома дітьми.

Ще кілька років тому РФ запустила в Україні програму "Співвітчизник". Суть її — переманити до себе якомога більше людей для видачі їм паспортів Росії. Самі ж творці програми назвали це "Державною програмою зі сприяння добровільному переселенню в Російську Федерацію співвітчизників, що проживають за кордоном".

Примітно те, що заяву на отримання громадянства РФ писала дружина Святаша — Анжеліка. Саме вона звернулася в консульство і заповнила досить довгий і детальний документ.

"На початку лютого 2020 року дружина Святаша — Святаш Анжеліка Левонівна — звернулася до ЦК РФ в м. Харкові з відповідною заявою про участь у зазначеній державній програмі РФ", — розповіло джерело ЗМІ в консульстві РФ.

Відомо, що Святаш з дружиною перебралися до Липецька.

На новину відреагував український журналіст Денис Казанський.

"Памʼятайте, у Харкові був такий політик Дмитро Святаш? Депутат-"регіонал", вірний соратник Добкіна і Кернеса, прихильник федералізації і полумʼяний борець з бандерівцями, який гордо носив на грудях георгіївські стрічки? Погані новини, друзі. Здається, Україна втратила цього принципового антифашиста. Минулої осені зʼясувалася сумна обставина — прокуратура оголосила Святашу підозру в тому, що він шахрайським шляхом заволодів коштами УкрСіббанку в розмірі 1,1 мільярда (!) гривень. Набрав кредитів і не став віддавати. Після цього антифашист різко кудись зник, і його оголосили в розшук. І ось логічний фінал цієї історії. Стало відомо, що Дмитро Святаш втік до Російської Федерації, отримав російське громадянство і осів у Липецьку з родиною", — написав він у Facebook.

"Яка досада. Депутат-"регіонал", антифашист, товариш Добкіна раптом виявився злодієм, зрадником і російською агентурою! Та як же це, братці? Не вірю!" — саркастично додав Казанський.

У мережі сміються.

    Реклама на dsnews.ua