• USD 40.5
  • EUR 43.4
  • GBP 51.4
Спецпроєкти

"Укрпошта" поставила ультиматум Кабміну

Реклама на dsnews.ua
Гендиректор компанії "Укрпошта" Ігор Смілянський опублікував відкритий лист до прем'єр-міністру Володимиру Гройсману, міністру соцполітики Андрію Реве, віце-прем'єр-міністра Павла Розенка і керівнику Пенсійного фонду Євгену Капинусу

У листі він вказав, що "Укрпошта" відмовляється доставляти пенсії за поточним тарифом з 1 січня 2020 року, передає "ДС" з посиланням на Facebook Смілянського.

"Я заздалегідь попереджаю Вас, Міністерство соціальної політики і Пенсійний фонд України, про те, що з 1 січня 2020 року АТ "Укрпошта" не буде доставляти пенсії за поточним збиткового тарифу", - написав Смілянський.

Він запропонував уряду два виходи з ситуації: затвердити нові тарифи на доставку пенсій, або винести послугу з доставки пенсій на відкритий тендер.

"Доставка пенсій, як і доставка газет, не входить у перелік обов'язкових поштових послуг в рамках Всесвітнього поштового союзу, і вони можуть надаватися національним оператором поштового зв'язку на ринкових умовах. Але ще раз - на ринкових умовах, певних на відкритому тендері, а не за регульованим тарифом або виписаним під один банк постановою, як це було з переселенцями Донбасу або нещодавньою постановою Кабміну по пілотному проекту з доставки пенсій", - підкреслив він.

Він також заявив, що у чинного уряду є час до 1 вересня, щоб врегулювати проблемне питання.

    Реклама на dsnews.ua