• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

25 вересня відбудеться онлайн-зустріч з віцепрем'єр-міністром Резніковим

Асоціація правників України запрошує взяти участь в онлайн зустрічі з Олексієм Резніковим, віцепремʼєр-міністром України – міністром з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Онлайн-зустріч з віцепрем'єр-міністр України — міністром з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексієм Резнікова
Онлайн-зустріч з віцепрем'єр-міністр України — міністром з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексієм Резнікова
Реклама на dsnews.ua

Онлайн-зустріч відбудеться 25 вересня з 13:00 до 14:00.

Питання до обговорення:

  •         Ключові пріоритети Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.
  •         Як працює Міністерство для людей і про людей?
  •         Баланс публічного і приватного життя: у чому секрет?

Модератор зустрічі: Денис Бугай, президент Асоціації правників України.

Увага! Для участі у заході попередня реєстрація обовʼязкова за посиланням. Лінк на підключення ви отримаєте після реєстрації.

УВАГА! Ретрансляція прямого ефіру засобами масової інформації можлива за умови обов’язкового погодження із Асоціацією правників України. З цього та інших питань щодо медіа-співпраці, звертайтеся, будь ласка, до представника Секретаріату АПУ за номером телефону +38 (067) 158-46-46. Контактна особа – Юлія Гончаренко.

З інших питань щодо заходу звертайтесь, будь ласка, за тел.: +38 (093) 981 53 01 або пишіть на адресу: forum@uba.ua. Контактна особа – Вікторія Доценко.

    Реклама на dsnews.ua