• USD 27.1
  • EUR 33
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

32 роки стажу на ж/д. Кубраков призначив радником екстоп-менеджера УЗ

Міністр інфраструктури Олександр Кубраков призначив своїм штатним радником екс-голову Придніпровської залізниці Івана Федорка

Олександр Кубраков
Олександр Кубраков
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє "РБК-Україна" з посиланням на джерело в Мінінфраструктури, передає "ДС".

"Призначений в якості радника, який курирує реформування "Укрзалізниці". В першу чергу важливий більш ніж 30-річний досвід роботи і керівництва двома найбільш завантаженими залізницями — Придніпровської і Південно-Західної. Найближчим часом Кубраков очікує від Федорка базового бачення реформ, також планується, що радник буде координувати свою діяльність з майбутнім главою УЗ і новим правлінням, яке має зʼявитися в компанії найближчим часом", — розповів співрозмовник.

Як відомо, згідно з звіту компанії за 2020 рік, "Укрзалізниця" за підсумками 2020 року отримала чистий збиток в 11,9 мільярда гривень, в 2019 році прибуток склав майже 3 мільярди.

В УЗ пояснили впливом пандемії, перш за все мова йде про тимчасове припинення пасажирських перевезень за всіма видами сполучення.

У Мінінфраструктури впевнені, що значний вплив на збитковість підприємства надавав непрофесіоналізм попереднього менеджменту, який працював в компанії останні кілька років.

"Федорко вважають представником "старої школи професіоналів", який зможе повернути УЗ знову на рейки прибутковості та ефективної роботи", — говорить джерело.

Нагадаємо, Федорко закінчив у 1985 році Київський технікум залізничного транспорту, у 1993 році Харківський інститут інженерів транспорту, за спеціальністю "інженер експлуатаційник".

На залізниці працює з 1984 року, починав стрілочником на станції "Бахмач". До 2001 року працював на різних посадах у Конотопській дирекції Південно-Західної залізниці. У 2005 році очолив галузеву службу перевезень ПЗЗ, в 2013-2015 роках — перший заступник начальника ПЗЗ, з квітня 2015 по липень 2016 — заступник гендиректора УЗ.

У 2015-2016 рр. виконував обовʼязки керівника Придніпровської залізниці, був директором УЗ з вантажних перевезень та логістики.

Іван Федорко — почесний працівник транспорту України, Почесний залізничник, заслужений працівник транспорту України, кандидат наук, член-кореспондент Транспортної академії наук України.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua