• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Абромавічус сподівається, що не буде "ширмою для корупції" при Зеленском

Реклама на dsnews.ua
Нинішній гендиректор "Укроборонпрому" Айварас Абромавічус в свою відставку з поста глави МЕРТ в 2016 році звинувачує "президентську вертикаль"

Про це він заявив в інтерв'ю Deutsche Welle, передає "ДС".

"В той момент я працював з багатьма корупційними схемами. Великий штраф у вигляді декількох мильярдов доларів на компанію "Укрнафта" Коломойського, інші заходи... І коли президентська вертикаль вирішує мене якимось чином провчити, це, на жаль, не має нічого спільного з реформуванням країни", - зазначив Абромавічус.

При цьому, він висловив сподівання, що ця історія не повториться при новій владі і йому не доведеться бути "ширмою для корупції".

"Я фінансово незалежна людина. Незалежний від яких-небудь олігархічних фінансово-промислових груп. Звичайно, коли будуть якісь серйозні нав'язування кадрів, які будуть дискредитувати реформи, я буду про це заявляти", - підкреслив Абромавічус.

На питання, чи надходили йому погрози на нинішній посаді, він сказав: "Фізичної розправи - ні. Поки тільки психологічний тиск, схожий на той, з яким я стикався будучи міністром".

Нагадаємо, новим гендиректором держконцерну "Укроборонпром" Абромавічус став 30 серпня.

20 серпня він заявляв, що на посаду гендиректора "Укроборонпрому" претендує сім кандидатів.

    Реклама на dsnews.ua