• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Абромавічус ввів чотирьох осіб в керівництво "Укроборонпрому"

Реклама на dsnews.ua
На чотири ключові напрямки держконцерну "Укроборонпром" призначені нові керівники

Відповідні рішення прийняв гендиректор концерну Айварас Абромавічус, передає "ДС" з посиланням на прес-службу "Укроборонпрому"

"Заступником генерального директора держконцерну з питань трансформацій став Роман Бондар. Закупівлями буде займатися Надія Бігун, один із драйверів Prozorro, фінансово-економічним блоком керуватиме Сергій Іванюта, а Олег Яковенко очолить так званий проектний офіс УВП", - йдеться в повідомленні.

Роман Бондар - заступник генерального директора з питань трансформацій, експерт з розвитку лідерства та побудови ефективних організацій. Більше 15 років займається пошуком керівників вищої ланки і організаційними перебудовами великих українських і міжнародних компаній.

До призначення в Укроборонпром був керуючим партнером британської компанії Odgers Berndtson Ukraine, брав активну участь у реформі корпоративного управління держвласності і держслужби, формував наглядові ради Нафтогазу, Укрзалізниці, Укренерго, Укргідроенерго та аеропорту "Бориспіль".

Надія Бігун - новий директор департаменту закупівель УВП. Бігун працювала в сфері телекомунікаційних послуг, у 2015 році в якості волонтера приєдналася до команди Prozorro в МЕРТ, пізніше стала заступником директора ДП Прозорро.

Впроваджувала систему електронних закупівель, розробляла законодавство, що відповідала за створення бренду та просування Prozorro.

Після МЕРТ приєдналася до команди Укрпошти, де централізувала закупівлі більш ніж на 1 млрд грн 27 дирекцій держкомпанії, ввела єдині стандарти закупівель.

До призначення в УВП працювала заступником директора ДП "Медичні закупівлі України" і запускала електронний каталог Prozorro Маркет для держзамовником.

Відзначається, що окремим фокусом роботи Бігун стане імпортозаміщення товарів російського виробництва.

Сергій Іванюта - буде керувати фінансово-економічним блоком концерну, до цього працював в українських і міжнародних компаніях-лідерах ринку, а також в НБУ і Укргазвидобуванню.

Олег Яковенко - директор департаменту управління проектами. Також має досвід роботи в держструктурах, зокрема, у МЕРТ, де займався оцінкою податкових і фінансових ризиків, очолював розробку інтегрованої платформи цифрового звітності для державних підприємств; брав участь у розробці плану відбудови промисловості в Східній Україні і підготовці експортної та HiTech-стратегії держави.

До переходу на держслужбу працював в іноземній продуктової компанії і розвивав власний бізнес у сфері маркетингових стратегій та просування на ринках.

Повідомляється, що до призначень нові керівники подали електронні декларації, пройшли ряд співбесід, спецперевірки та поліграф.

Критерії, за якими шукали і обирали нових керівників для Укроборонпрому: досвід реформування та управління змінами у великих компаніях зі складною структурою власності; експертиза з розробки та впровадження корпоративної стратегії; розуміння специфіки і проблем промислового комплексу України; незалежність і відсутність конфлікту інтересів у галузі; позитивна ділова репутація.

Нагадаємо, новим гендиректором держконцерну "Укроборонпром" Абромавічус став 30 серпня.

20 серпня він заявляв, що на посаду гендиректора "Укроборонпрому" претендують сім кандидатів.

    Реклама на dsnews.ua