• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

"Абсолютної тиші немає, на жаль, але кількість загиблих українських військових скоротилася в 10 разів", — Зеленський про перемир'я на Донбасі

Реклама на dsnews.ua

За 103 дні дії встановленого з 27 липня режиму припинення вогню на Донбасі кількість загиблих українських військових зменшилася в десять разів у порівнянні з минулим роком. Але Україна все ще має бойові втрати, тому важливо продовжувати рух у напрямку припинення війни і досягнення миру

Про це заявив президент України Володимир Зеленський, перебуваючи з робочою поїздкою на Донбасі, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу глави держави.

"На жаль, є три бойові втрати за цей час, за 103 дні режиму припинення вогню. Абсолютною тиші немає, на жаль. Але якщо побачити реальні цифри, то розуміємо, що за ці 103 днів в п'ять з половиною разів зменшилася кількість обстрілів і в десять разів — кількість загиблих українських військових ", — сказав Зеленський.

Президент зазначив, що зменшення кількості бойових втрат з української сторони — це результат роботи українських військових, дипломатів, делегації України в Тристоронній контактній групі і глави делегації Леоніда Кравчука.

"Це початок шляху до відновлення нашої територіальної цілісності і до припинення війни. Без таких складних кроків не буде того бажаного результату, — підкреслив Зеленський.

Глава держави висловив переконання, що встановлення миру на Донбасі можливо. "Без віри не можна перемогти. Без віри не можна жити. І без віри, я впевнений, все було б заморожено, як і в попередні роки, і не було б ніяких кроків вперед. Тому з цією вірою живемо. Але не тільки з вірою і словами, але і з реальними кроками ", — сказав президент.

Нагадаємо, за минулу добу, 6 листопада, озброєні формування Російської Федерації двічі порушили перемир'я, бойових втрат і поранень серед українських військових немає.

    Реклама на dsnews.ua