• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Адвокат Януковича повідомив, що його клієнт нагострив лижі назад в Україну

Реклама на dsnews.ua
Побіжний президент Віктор Янукович, заочно засуджений за порушення низки статей КК України і знаходиться в Росії, має намір повернутися в Україну

Про це повідомив адвокат президента-втікача Віталій Сердюк після засідання в Апеляційному суді Києва, інформує "ДС" з посиланням на 5 канал.

У суді почали розглядати сім скарг адвокатів про скасування вироку Януковичу.

Адвокат Віктора Януковича - Віталій Сердюк - заявив: "Він зараз перебуває на території Російської Федерації тимчасово. І захистом здійснюються заходи, які забезпечать можливість його перебування на Батьківщині. Основні завдання, поставлені клієнтом, - це забезпечити притягнення до відповідальності винних у здачі Криму, винних у вчиненні антиконституційного захоплення влади або державного перевороту - зараз виконуються".

У свою чергу, прокурор ГПУ Руслан Кравченко сказав: "Позиція сторони обвинувачення - незмінна, ми впевнені у своїй перемозі, тому що ми впевнені, що вирок Оболонського райсуду міста Києва - мотивований і законний.

Як повідомляла "ДС", 13 лютого Оболонський районний суд Києва визнав побіжного екс-президента Віктора Януковича винним у порушенні низки статей КК України і засудив до 13 років позбавлення волі.

    Реклама на dsnews.ua