• USD 26.6
  • EUR 31.2
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Агент ФСБ на Житомирщині отримав вісім років в'язниці

22-річний житель Житомирської області, який працював на ФСБ Росії, отримав судовий вирок у вигляді восьми років позбавлення волі

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби СБУ, передає "ДС".

"Вироком Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області до 8 років позбавлення волі засуджено агента ФСБ РФ, затриманого співробітниками контррозвідки СБУ в квітні цього року. Засуджений визнав факт співпраці з ФСБ РФ і дав свідчення, що підтверджують проведення російською спецслужбою розвідувально-підривної діяльності проти України. За даними попереднього розслідування, 22-річний житель Житомирської області був завербований іноземною спецслужбою і здійснював збір розвідувальних даних про військові частини регіону", — вказують у спецслужбі.

Виконуючи доручення російських кураторів, зловмисник:

  • проводив відеозйомку об'єктів підрозділів Сил спеціальних операцій ЗС України на території Житомирської області;
  • підготував детальні схеми територій військових частин із зазначенням місця знаходження контрольно-пропускних пунктів, паркування транспортних засобів тощо.

Окремим завданням від ФСБ РФ було встановлення персональної інформації про представників керівного і особового складу підрозділу ССО.

Зокрема, йдеться про місця їх проживання, вивчення їхнього способу життя, дані про їх персональний автотранспорт, маршрути пересування тощо.

З моменту затримання і до пір зловмисник постійно перебував під вартою.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua