• USD 27.1
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Аграрна партія буде оперативно реагувати на дії московської агентури - Скоцик

Реклама на dsnews.ua
13 вересня Політична рада Аграрної партії України проголосувала за припинення повноважень і виключив з лав партії Олега Корбана, Михайла Поживанова, Володимира Шандру і Василя Данилова

Про це повідомляє прес-служба партії.

"У зв'язку з численними зверненнями від місцевих партійних організацій про діяльність від імені партії політичних аферистів і московських запроданців, Політична рада проголосувала за припинення повноважень і виключення з рядів партії заступника голови Олега Корбана, членів президії Михайла Поживанова Михайла та Володимира Шандру. Також виключили з членів президії й звільнили з посади радника голови Аграрної партії Василя Данилова. Зазначених осіб звинувачують у спробі організації заколоту в партії, зміни керівництва партії і спробі покласти політичну силу під проросійські прапори напередодні президентських і парламентських виборів", - зазначає прес-служба Аграрної партії.

У прес-службі зазначають, що скликання Політради партії стало вимушеним кроком.

"Ми не могли не відреагувати на спробу рейдерського захоплення нашої політичної сили в інтересах проросійських кандидатів. Сьогодні ми кадрово очистилися від людей, які, перебуваючи в лавах партії, сприяли цьому процесу... Хочу підкреслити, що Аграрна партія України ніколи не стане п'ятою колоною Кремля і буде жорстко реагувати на спроби московської агентури перешкодити нам проводити самостійну політику. Одностайне голосування показало, що правда на нашій стороні, а ще додам, що згідно зі Статутом партії рішення Політради про виключення осіб з партійних рядів є остаточним і оскарженню не підлягає", - цитує лідера Аграрної партії Віталія Скоцика прес-служба.

Крім цього, на засіданні Політради була визначена дата з'їзду партії - 21 жовтня 2018. На з'їзді члени Аграрної партії будуть визначитися щодо формату участі у найближчих виборах Президента України.

Також, за інформацією прес-служби, Політрада прийняла рішення про проведення праймеріз (внутрішніх виборів) на вакантні посади голів регіональних організацій партії та встановлено спрощену процедуру створення Кримської і Севастопольської партійних організацій.

    Реклама на dsnews.ua