• USD 29.3
  • EUR 30.7
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Олександр Палій: З точки зору Кремля в Україні відбулася геополітична катастрофа

З людьми, які воювали на Донбасі, зараз в Росії відбувається приблизно те ж, що з героями Афганістану після того, як війна завершилася. "Скоріше їх забути"
Фото: facebook.com/oleksandr.palii
Фото: facebook.com/oleksandr.palii
Реклама на dsnews.ua

Все більше людей, в тому числі наближених до Путіна, розуміє, що з точки зору Кремля в Україні відбулася геополітична катастрофа. Україну Кремль втратив. Ще три роки тому ніхто уявити собі такого не міг. Україна розгорнулася на Захід, Київ йде в НАТО, і найближчим покоління це буде продовжуватися.

Що в цій ситуації робити Гиркину? Тільки забратися на паркан і кукурікати звідти. Ось він цим і займається. Насправді він уже нікому не цікавий. Тому що Гиркин після Донбасу - лузер. Він дійсно програв. Як і величезна кількість людей, які з ним програли.

Так що з людьми, які воювали на Донбасі, зараз в Росії відбувається приблизно те ж, що з героями Афганістану після того, як війна завершилася. "Скоріше їх забути. По мінімуму їх годувати". Бо, як казали радянські чиновники людям які воювали в Афганістані: "Ми вас туди не посилали. Якого біса ви ходите тут і просите собі військові пенсії або допомога на лікування ран після поранень?" То ж зараз відбувається з ними. Вони в дурнях. Це було зрозуміло і передбачувано. Тому що вони вибрали дурну стратегію і в підсумку виявилися переможеними.

Тобто це люди, викинуті на узбіччя історичного процесу. Вони нікому не цікаві. В першу чергу, Путіну. А раз не цікаві Путіну, то значить більшості населення. Так влаштована нинішня російська вертикаль влади в ЗМІ. Йде повний контроль пропагандистського апарату, а в ньому місця для "Новоросії", для Донецька і Луганська практично не залишилося. Тому що нічого доброго там немає. Не вийшло... Було б дивно, якщо явне геополітична поразка часто обговорювалося б. Так що намагаються не говорити про це взагалі.

Джерело: facebook.com

    Реклама на dsnews.ua