• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Американський генерал на полігоні випробував український танк і зенітку

Реклама на dsnews.ua
Делегація Національної гвардії Каліфорнії (США) відвідала навчальний центр ВСУ "Десна", де глава делегації генерал-майор Девід Болдуін поїздив на українському танку

Про це повідомляє "ДС" з посиланням на прес-службу Міністерства оборони.

У "Десні" делегація ознайомилася з методиками організації та проведення бойової підготовки. Американським гвардійцям продемонстрували, як відбувається практичне водіння бойових машин на танкодромі, тренування дій відділення в обороні та наступі, подолання психологічної смуги перешкод, інженерна підготовка, виконання навчальних стрільб зі стрілецької зброї, протиповітряних засобів оборони, озброєння танків і т. п.

Девід Болдуін особисто сів за важелі українського танка і зробив коло навчальним маршруту, а також потрапив мішень з зенітної установки.

"Я був дуже вражений якістю навчання, яке тут проходять. Хочу відзначити роботу ваших сержантів-інструкторів. Вони дуже досвідчені і вміло передають курсантам досвід отриманий в районі АТО", - сказав він.

В ході візиту гвардійців найбільше цікавив досвід АТО, і він впроваджується в навчальний процес. Американську делегацію вразила спрямованість підготовки на практику, а також ту базу, яка є в навчальному центрі.

"Ми продемонстрували порядок нашої професійної підготовки і як ми займаємося з нашими військовослужбовцями. Це - підготовка фахівців танкових, механізованих підрозділів та підрозділів протиповітряної оборони", - розповів начальник навчального центру Віктор Ніколюк.

Наголошується, що співпраця між Національною гвардією штату Каліфорнія і ЗСУ триває вже майже 25 років. Зокрема, це стосується спільних навчань, підготовки інструкторів, матеріально-технічної та дорадчо-консультативної допомоги.

Гвардійці США часто відвідують навчальні центри ВСУ. Зокрема, тільки в цьому році вони здійснили близько десяти візитів для надання допомоги у підготовці українських інструкторів. Також, у наступному році на стажування в США планується направити наших військовослужбовців.

    Реклама на dsnews.ua