• USD 26.4
  • EUR 30.7
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Андрій Спаський з ОПЗЖ намагається стати харківським "Сашею Стоматологом", — ЗМІ

У Харкові складається нова політико-економічна група, що замахнулася на ключові пости в міській раді і на основні комунальні підприємства. Цю групу депутатів міськради від ОПЗЖ очолює амбітний Андрій Спаський

Андрій Спаський. Фото: facebook.com
Андрій Спаський. Фото: facebook.com
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в статті "Король" міськради: як Спаський від ОПЗЖ рветься до влади в Харкові", оприлюдненій на сайті "Апостроф".

Як зазначає видання, скориставшись смертю мера Геннадія Кернеса, фракція ОПЗЖ в міськраді на чолі зі Спаським "почала упевнений рух чи не до повного захоплення влади в місті". При цьому сам Спаський "копіює стиль "Саші Стоматолога".

"Хрестовий похід по золото Кернеса" Спаський почав у ролі "тіньового" лідера фракції ОПЗЖ в міській раді. Як зазначають ЗМІ, йому вдалося прибрати до рук більшу частину фракції ОПЗЖ, узяти під свій особистий контроль їхні голоси і взяти в оборот в.о. мера Ігоря Терехова. Спаський, по суті, поставив ультиматум Терехову — або він починає здавати владу угрупованню ОПЗЖ, або воно розвалить більшість і не дасть міськраді працювати", — пише видання.

Як відзначають журналісти, Спаський "видушив" із Терехова "керівні посади в кількох комунальних підприємствах і, обіцянку, що після виборів він отримає крісло секретаря міськради".

"Джерела повідомляють, що, не дочекавшись обрання керованого Терехова, з яким ОПЗЖ має домовленості про свої майбутні квоти, пан Спаський уже щосили позиціонує себе кулуарно, як майбутній секретар міськради, і зустрічається з представниками бізнесу", — йдеться в статті.

При цьому журналісти відзначають, що автомобіль і самого Спаського часто бачать у Києві поряд із бізнес-центром "Carnegie Center" за адресою Кловський узвіз, 7а.

"Це одне з найбільш респектабельних місць на владних Печерських пагорбах. Там же знаходяться офіси низки політиків і "рішал" верхнього рівня. Наприклад, у Центрі багато років знімає офіс партія "Народний фронт", з якою свого часу співпрацював Спаський. Там же колись знайшлось керівництво депутатської групи "Воля народу". У тій же будівлі та за тією ж адресою розташовано і ресторан "Біголі", в якому "сильні світу цього" часто проводять свої зустрічі подалі від очей людських. ЗМІ писали, що там разом обідають і ексрегіонали, і депутати з "Євросолідарності". В цілому переміщення Спаського дають багато чого зрозуміти про його широку діяльність і київських кураторів", — ідеться в статті.

"Очевидно, що дуже несолодко доведеться новому меру з такими "друзями і партнерами", як Спаський. І лише питання часу, коли нового мера і решту представників команди Кернеса підкорять, використають і просто "кинуть" такі люди як Спаський і його компанія з ОПЗЖ", — підсумували автори статті.

Нагадаємо, що 31 жовтня в Харкові пройдуть позачергові вибори міського голови.

    Реклама на dsnews.ua