• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Апеляційний суд повернув київським проспекту ім'я Степана Бандери

Шостий апеляційний адміністративний суд визнав законним перейменування в Києві проспекту Степана Бандери і чотирьох інших вулиць

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook народний депутат фракції "Європейська солідарність", колишній директор Українського інституту національної памʼяті Володимир Вʼятрович, інформує "ДС".

"Апеляційний суд скасував рішення суду першої інстанції про незаконність перейменування. Суд повністю задовольнив апеляції Київської міської ради, партії "Свобода", П. Богомазова, та Українського інституту національної пам’яті (який я мав честь представляти в апеляції)", — розповів Вʼятрович.

Таким чином, визнано законним відповідне рішення Київради від 7 липня 2016 року №559/559 "Про перейменування вулиць, проспектів та провулків у місті Києві", яким було перейменовано:

вулицю Баумана — на вулицю Януша Корчака;

вулицю Кутузова — на вулицю Генерала Алмазова;

вулицю Суворова — на вулицю Михайла Омеляновича-Павленка;

провулок Кутузова — на провулок Євгена Гуцала;

проспект Московський — на проспект Степана Бандери.

Як повідомляла "ДС", 11 лютого Окружний адміністративний суд Києва скасував рішення Київради про перейменування вулиці Суворова і Московського проспекту. Рішення було прийнято за позовом організації "Громадський контроль і порядок".

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua